Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Wymiana waluty w Hiszpanii

Jak najkorzystniej wymienić walutę ze złotówek na euro na zakup nieruchomości w Hiszpanii?
Jeżeli zdecydujesz się na zakup nieruchomości w Hiszpanii będziesz potrzebował euro, aby sfinalizować swoją transakcję i zakończyć proces zakupu nieruchomości. Najpierw otworzymy dla Ciebie konto w banku hiszpańskim na miejscu. Dostaniesz akces internetowy do swojego nowego konta bankowego w Hiszpanii i na to konto w następnym kroku należy przesłać pieniądze do Hiszpanii. Możesz samodzielnie dokonać transferu internetowego lub zlecić to swojemu bankowi w Polsce lub innym kraju.

Zadatek zapłacisz u nas w biurze kartą lub gotówką

Przelew zadatku na rezerwację nieruchomości w wysokości do 3.000 tysięcy euro, możesz dokonać u nas w biurze gotówką lub kartą kredytową albo kartą debetową. Akceptujemy płatności kartami VISA, MasterCard, American Express.

PLACENIE-KARTA-KREDYTOWA-W-HISZPANII

Podczas procesu przelewania pieniędzy z Polski do Hiszpanii, niezwykle ważny będzie dla Ciebie kurs złotówki do euro. No chyba iż mieszkasz w innym kraju w Europie należącym do strefy euro i zarabiasz w euro. Lub masz konto w  koronach szwedzkich lub zarabiasz w norweskich koronach.
Jeżeli masz konto bankowe w Szwajcarii będą to franki szwajcarskie.
Analogiczna sytuacja jest dla osób mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Musisz wymienić funty brytyjskie lub funty szkockie na euro i przelać je do swojego nowego banku w Hiszpanii. Na konto które dla Ciebie otworzymy na miejscu, po Twoim przyjeździe do Hiszpanii.

Nie ma możliwości przelania środków z Polski wprost na konto właściciela nieruchomości. Z wyjątkiem konta dewelopera. O wszelkich tych niuansach dotyczących wymiany waluty i przelewania pieniędzy z Polski i innych krajów do Hiszpanii, zostaniesz bardzo dokładnie poinformowany przez agenta IBERMAXX nieruchomości w czasie pokazywania nieruchomości.

Przelej pieniądze wcześniej

Wiele osób kupujących nieruchomości w Hiszpanii, zostawia transfer pieniędzy i wymianę waluty na ostatni moment przed transakcją zakupu. Nie warto tego robić. Zwykle środki z Polski do Hiszpanii "idą" przez kilka dni i możemy nie zdążyć przelać pieniędzy do Hiszpanii na czas zaplanowanego podpisania aktu własności nieruchomości i przeniesienie prawa własności lokalu na Ciebie. Uniknij stresu i nerwów. Przelej pieniądze wcześniej.

Jak zaoszczędzić na kursie złotówki do euro

Podczas operacji wymiany waluty ze złotówek na euro, będziesz narażony na wysoki kurs euro do złotówki. Wiadomo iż banki w Polsce nie mają dla nas zbyt korzystnego przelicznika złotówek na euro. W takim wypadku warto się uciec do skorzystania z innych form międzynarodowych przelewów i transferów pieniędzy. Warto skorzystać z usług takich instytucji jak Money Exchange, Transferwise lub innych internetowych kantorów. Warto skorzystać z innych form internetowych transferów pieniędzy za granicę. Warto poszukać w sieci lub poradzić się znajomych jak najkorzystniej wymienić złotówki na euro w kantorze internetowym.

WYMIANA-WALUTY

W naszej agencji współpracujemy z kilkoma tego typu instytucjami w Hiszpanii i taką ofertę przelania/transferu i zaoszczędzania sporej gotówki na wymianie, przedstawimy Ci w naszym biurze. Przy zakupie droższej nieruchomości można sporo zaoszczędzić na wymianie waluty. Szczegóły w biurach IBERMAXX.

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.