Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Poszukiwanie nieruchomości w Hiszpanii

Jak znaleźć nieruchomość w Hiszpanii? Najprawdopodobniej rozpocząłeś już poszukiwanie nieruchomości w Hiszpanii na Costa Blanca od internetu i wnikliwego przeczesywania sieci w poszukiwaniu aktualnych ofert i ogłoszeń sprzedaży nieruchomości z Hiszpanii. Pewnie przeglądasz czasopisma, magazyny, oferty ogłoszeń nieruchomości w Hiszpanii w różnych gazetach, oraz piszesz maile do mnóstwa agencji nieruchomości w Hiszpanii.
Odwiedzasz portale internetowe poświęcone nieruchomościom za granicą.
A może już byłeś w Hiszpanii na poszukiwaniu nieruchomości z jakąś agencją i nie udało Ci się znaleźć odpowiedniego domu lub apartamentu dla Ciebie. W Twoim budżecie i o Twoich wymaganiach.

Wkrótce będziesz gotowy do przeglądania ofert nieruchomości z IBERMAXX. Tutaj nasuwa się niezwykle ważna uwaga i jednocześnie ostrzeżenie dla Was: Oglądaj i kupuj nieruchomości w Hiszpanii TYLKO z reputowaną i doświadczoną agencją nieruchomości. Agencją, która posiada doskonałą lokalną wiedzę o sprzedawanych nieruchomościach, wiedzę o miejscach w których się sprzedaje i posiada udokumentowaną historię swoich klientów.
Dlaczego?
Ponieważ jesteś obcokrajowcem w Hiszpanii, co oznacza iż niekoniecznie całkowicie możesz rozumieć cały proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii. To robi z Ciebie potencjalną ofiarę.
Bez znajomości języka, bez znajomości procesu zakupu i wszelkich jego zawiłości, możesz zostać wykorzystany, delikatnie mówiąc ...

Dobry agent nieruchomości w Hiszpanii

Dobry agent nieruchomości rozumie specyficzne potrzeby klienta z Polski, oraz innych obcokrajowców kupujących nieruchomość w Hiszpanii. Dobry agent pokaże nie tylko dobrze dobrane pod Twój budżet, aktualne oferty nieruchomości, ale także wytłumaczy Ci cały proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii i wszelkie aspekty prawne z nim związane.
Dlatego warto zatrudnić do tego hiszpańskiego prawnika mówiącego po polsku lub skorzystać z usług naszego hiszpańskiego prawnika mówiącego w języku angielskim. Oczywiście do każdej transakcji zakupu możesz przyprowadzić własnego prawnika, a także tłumacza języka hiszpańskiego i korzystać z jego usług. My jako agencja oferujemy asystę prawnika u nas na miejscu i zawsze rekomendujemy skorzystanie z naszej kancelarii adwokackiej na miejscu w Hiszpanii.

DOBRY-AGENT-NIERUCHOMOSCI-W-HISZPANII

Więc jak znaleźć dobrego agenta nieruchomości w Hiszpanii lub jak znaleźć dobrą agencję nieruchomości w Hiszpanii? Zacznij od rekomendacji znajomych Ci osób. Rozpocznij od rodziny i znajomych. Może ktoś już kupił nieruchomość w Hiszpanii i korzystał z naszych usług.
Jeżeli rozpoczynasz poszukiwanie nieruchomości od zera, bacznie zwracaj uwagę na fizyczną lokalizację biura nieruchomości, tzn. sprawdź czy biuro istnieje naprawdę. Czy nie jest to tylko "internetowa wydmuszka", jakich niestety teraz wiele.
Przyjedź na miejsce pod podany adres i sprawdź czy to biuro nieruchomości faktycznie istnieje i czy siedzą w nim pracownicy.
Najlepiej sprawdzić popularne lokalizacje na zakup nieruchomości na Costa Blanca: jak np. Torrevieja, Playa Flamenca, La Zenia, Punta Prima, Cabo Roig, całe wybrzeże Orihuela Costa i inne miejsca. Miejsca w których zamierzasz zakupić nieruchomość w Hiszpanii.

Sprawdź biuro nieruchomości

Sprawdź czy dane biuro nieruchomości ma podany stacjonarny numer telefonu na stronie internetowej (numer musi zaczynać się od +34 (numer kierunkowy do Hiszpanii). Po nim następuje numer 96 - (czyli numer kierunkowy na Alicante).
Sprawdź jak długo dana agencja ma zarejestrowaną działalność gospodarczą w Hiszpanii.
Czy firma ma status S.L. czyli Sociedad de responsabilidad limitada en España czy też posiada status autonomo, czyli Trabajador autonomo en España.
Im dłużej firma istnieje tym lepiej. Jak długo pracownicy biura nieruchomości mieszkają w Hiszpanii na Costa Blanca. Sprawdź ilu pracowników zatrudnia dana agencja nieruchomości. Popytaj w okolicy jak działa dane biuro nieruchomości. CZy jest aktywne czy nie. To wszystko pomoże Ci "odsiać ziarno od plew".
A przede wszystkim pomoże Tobie bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze w nieruchomość w Hiszpanii.

Czego unikać

Definitywnie unikaj jak ognia "latających agentów nieruchomości" którzy zaproponują Ci spotkanie w lokalnym barze, kawiarni albo restauracji. My nazywamy ich "niezidentyfikowane obiekty ... sprzedające".
Unikaj osób które nie mają stałego adresu zamieszkania, ani biura i z którymi kontakt jest możliwy tylko poprzez telefon komórkowy lub e-mail. Tego typu osoby bardzo szybko mogą stać się "niewidzialne" i szybko zniknąć z Twoją gotówką czy transferem pieniężnym. Nie daj się nabrać na rozmowę w barze lub knajpie o "super dealu" lub o tym jak uniknąć podatku od zakupu nieruchomości w Hiszpanii. To może się skończyć katastrofą dla Ciebie.

Prowizja od sprzedaży dla agenta nieruchomości w Hiszpanii jest to zwykle procent od kwoty sprzedaży nieruchomości, płacony przez stronę sprzedającą. Jednak Twój agent powinien być kompletnie transparentny w stosunku do Ciebie i wyraźnie Ci wytłumaczyć kto i co otrzymuje.

Aftersales service czyli wsparcie po sprzedaży

To jest właśnie to co charakteryzuje dobrego agenta sprzedaży i dobrą agencję nieruchomości. Między innymi tym wyróżniamy się z tłumu. Jako obcokrajowiec kupujący w Hiszpanii będziesz kupował drugi dom (dom wakacyjny czy inwestycję kapitału) lub będziesz planował przeprowadzkę do Hiszpanii i zamieszkanie tutaj.

W obydwu przypadkach będziesz potrzebował o wiele więcej pomocy i wsparcia niż Ci się wydaje teraz - przed zakupem nieruchomości. Będziesz potrzebował więcej wsparcia w Hiszpanii, niż gdybyś kupował nieruchomość we własnym kraju. W naszym przypadku w Polsce.
Zarówno jeżeli chodzi o przetrzymywanie kluczy od nieruchomości, jej późniejszy wynajem, czy opieka nad nią podczas Twojej nieobecności. Lub pomoc podczas remontu, przepisania liczników energii elektrycznej, liczników na wodę lub założenia telewizji satelitarnej w nowym apartamencie. Pomagamy w tych wszystkich banalnych, ale jakże niezbędnych w naszym życiu, aspektach.

DOBRA-AGENCJA-NIERUCHOMOSCI-HISZPANIA-IBERMAXX

Podatki, opłaty, rachunki związane z utrzymaniem nieruchomości w Hiszpanii

Pomagamy w takich rzeczach jak opłata pierwszego podatku od nieruchomości, przetłumaczeniu rachunku za wodę lub rachunku za energię elektryczną w Hiszpanii. A także gdy przyjdzie powiadomienie z poczty na Twoje nazwisko, o którym nie masz "zielonego pojęcia" bo pierwszy raz coś takiego dostałeś do swojej skrzynki pocztowej. Np. powiadomienie z Urzędu Skarbowego w Hiszpanii. Na przykład powiadomienie o zaległym podatku od nieruchomości w Hiszpanii i konsekwencjach z tym związanych.

Banalne rzeczy, jak pęknięta rura, cieknący kran w nieruchomości czy niedomykające się drzwi lub klimatyzacja, która przestała nagle chłodzić w środku hiszpańskiego lata. Albo jak wymienić polskie tablice rejestracyjne samochodu na hiszpańskie tablice rejestracyjne. Lub chciałbyś dokonać remontu mieszkania w Hiszpanii, przebudowy domu albo powiększyć basen na swojej posesji.
Tymi wszystkimi banalnymi, ale ważnymi rzeczami zajmujemy się na co dzień i zawsze naszemu klientowi podajemy pomocną dłoń w nagłej potrzebie. Nie jesteście sami w Hiszpanii.

Agencja IBERMAXX to jedna z najdłużej działających biur nieruchomości w Hiszpanii z biurami na Costa Blanca i Costa del Sol. Od 2007 roku sprzedajemy nieruchomości Polakom w Hiszpanii. Dołącz do nas i Ty.
Nasza dewiza od lat to: Solidnie, pewnie, bezpiecznie.
Witamy na pokładzie!

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.