Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Korzyści z inwestycji

Korzyści z inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii. Dlaczego warto zainwestować na zagranicznym rynku nieruchomości w Hiszpanii?
Dlaczego wybrać agencję IBERMAXX do zakupu nieruchomości zagranicznych i dlaczego decydować się na współpracę z agencją pośredniczącą w sprzedaży domów i mieszkań w Hiszpanii? Czy nie będzie taniej kupić nieruchomość w Hiszpanii na własną rękę, bezpośrednio od właściciela? Gdzie kupować nieruchomości w Hiszpanii? Na jaki region Hiszpanii się zdecydować na tego typu inwestycję w nieruchomości za granicą?

Czas na Hiszpanię, czas na IBERMAXX ...

Spora grupa osób i niektórzy inwestorzy ciągle myślą, iż agencja nieruchomości, równa się wyższa cena i wysoka prowizja od przeprowadzenia transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości. Wcale tak nie jest w przypadku IBERMAXX - agencji z wieloletnim starzem w sprzedaży nieruchomości za granicą. W IBERMAXX nie pobieramy prowizji od strony kupującej. A dla klientów kupujących przez nas nieruchomości z rynku pierwotnego - oferty deweloperskie - oferujemy 2000 Euro CASH BACK. Sprawdź tę ofertę tutaj.

RODZINA-INWESTOROW-ZAMOZNYCH

Kupno domu lub mieszkania za granicą, to niezwykle ważna decyzja w życiu, nie tylko dla profesjonalnego inwestora w nieruchomości, ale także dla każdej rodziny/osoby marzącej o drugim domu za granicą w słonecznym kraju i w ciepłym klimacie.

Nie ryzykuj kupując na własną rękę w Hiszpanii

Kupując nieruchomość na własną rekę w Hiszpanii, narażasz się na niebezpieczeństwo, oraz realne ryzyko, nie tylko utraty pieniędzy, ale także nabycia "problematycznej" nieruchomości pod względem prawnym. Wiele lat na rynku, oraz zgłaszający się do nas polscy klienci z najróżniejszymi problemami, potwierdzają nasze doświadczenia w tym względzie.
Nie warto również ryzykować zakupu z nowymi i niedoświadczonymi agencjami na hiszpańskim rynku nieruchomości, oraz z agencjami "internetowymi" oferującymi nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż i na wynajem.
 

Zakup z IBERMAXX od A do Z

Kupując przez naszą agencję, masz automatycznie zapewnionego hiszpańskiego prawnika i 100% pewności iż nabywana nieruchomość będzie w "idealnym stanie" pod względem prawnym, po przeniesieniu aktu własności. Będziesz miał całkowitą pewność iż na kupowanej nieruchomości nie ciążą żadne zadłużenia i wszystkie dokumenty dotyczące nieruchomości są w porządku.

Pomagamy także w uzyskaniu kredytowania hipotecznego na zakup nieruchomości w Hiszpanii.
A po zakupie wynajmiemy Twoją nieruchomość (jeżeli masz takie życzenie), poinformujemy Cię jak płacić za prąd, wodę, czynsz-cominidad i gdzie płacić podatki od nieruchomości w Hiszpanii.
To tylko kilka z argumentów, które powinny przekonać Cię, iż warto się do nas zgłosić i za naszym pośrednictwem kupić dom lub mieszkanie w Hiszpanii.

KLIENCI-HISZPANIA

W przypadku zakupu nieruchomości za granicą, sprawa zakupu i całego procesu kupna i sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii wygląda zupełnie inaczej niż w Polsce. Tutaj trzeba doskonale znać lokalny rynek nieruchomości. Często obowiązują zupełnie inne przepisy dotyczące gospodarowaniem gruntów i możliwości zabudowy. Inne są przepisy, ustawy państwowe i inne podatki, od kupna i sprzedaży nieruchomości.

Także cały proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii wygląda zupełnie inaczej niż w Polsce.
Decydując się na kupno na własną rękę, ryzykujesz ogromnie. Wpadnięciem w pułapkę, z której nie zawsze jest łatwo się wydostać, nie znając tutejszych przepisów, języka, praw i zwyczajów panujących w danym państwie. Czasami pułapkę bardzo kosztowną i trudną do wydostania się, nie wspominając o straconym czasie. Czasami mogą minąć miesiące, a nawet lata do momentu rozwiązania problemu.

Skorzystanie z agencji nieruchomości IBERMAXX nie oznacza dodatkowych kosztów i prowizji pobieranych od Ciebie i zwiększenia końcowej ceny nieruchomości. Czasami jest wręcz odwrotnie. Prowizja dla naszej agencji nieruchomości jest już wkalkulowana w cenę sprzedaży nieruchomości widniejącej w ofercie. A bezpieczeństwo przeprowadzenia każdej transakcji po prostu nie ma ceny. Ktoś, kto już kupował nieruchomość, na pewno wie o czym chcemy Państwu powiedzieć.
Także w przypadku zakupu nowych nieruchomości od deweloperów, czasami kupno przez nasze biuro, oznacza dodatkową zniżkę lub np. bezpłatny pakiet meblowy lub wyposażenie kuchni i łazienki.

Pomoc od nas na każdym etapie zakupu

W niektórych wypadkach jest potrzebne zaciągnięcie kredytu hipotecznego za granicą. Agencja nieruchomości IBERMAXX zajmuje się pomocą i przeprowadzeniem całego procesu uzyskania kredytowania hipotecznego za granicą. Mamy doskonałe kontakty z lokalnymi bankami w Hiszpanii, więc nasz klient zawsze traktowany jest w "specjalny" sposób. Zajmujemy się całym procesem uzyskania hipoteki na mieszkanie lub dom w Hiszpanii od A do Z. Jesteście Państwo na bieżąco informowani o całym procesie uzyskiwania kredytu hipotecznego na zagraniczną nieruchomość przez agentów biura nieruchomości IBERMAXX prowadzącego Państwa sprzedaż.

Z roku na rok, coraz więcej obywateli naszego kraju decyduje się na zakup i inwestycje w nieruchomości za granicą. Hiszpania wydaje się być coraz popularniejszym kierunkiem na drugą rezydencję w południowej Europie. Dom, mieszkanie lub luksusowa rezydencja w Hiszpanii, to doskonały sposób na poprawienie swojego stylu życia i "pomieszkania" w innym kraju i doświadczenia innej kultury. Także coraz więcej polskich emerytów i osób odchodzących z czynnego życia zawodowego, również decyduje się na zakup nieruchomości w Hiszpanii.

Kupując w IBERMAXX nieruchomości zagraniczne, zyskujesz:

Doradztwo i konsulting w nieruchomościach na świecie

Działalność naszej agencji nieruchomości zagranicznych skupia się na Hiszpanii z racji "fizycznych" lokalizacji naszych biur. Jednakże, jeżeli Twoja wizja dobrej inwestycji zagranicznej sięga poza nieruchomości w Europie, doradzimy w zakupie domu lub apartamentu w każdym zakątku świata.
Szczególnie w krajach Ameryki Łacińskiej, na Karaibach i krajach Ameryki Południowej, gdzie IBERMAXX posiada doskonałe kontakty z agencjami sprzedającymi nieruchomości dla obcokrajowców. Nieruchomości poza Europą to w dalszym ciągu bardzo niszowy rynek nieruchomości, ale i tutaj wybiegamy w przyszłość i otoczymy Cię opieką, jeżeli zgłosisz do nas swoje zapotrzebowanie i przedstawisz nam swoje plany inwestycyjne.
Znajdziemy dla Ciebie inwestycję w każdym kraju na świecie. Nie tylko nieruchomości w Europie południowej i nieruchomości w basenie Morza Śródziemnego.

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.