Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii

Wypełnij poniższy formularz aby dostać "świeże" oferty sprzedaży nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii aktualnie dostępne na rynku.

Powiązany temat: Coronavirus w Hiszpanii aktualna sytuacja na rynku nieruchomości

Nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii w naszej ofercie. Aktualne informacje dla potencjalnego nabywcy i inwestora. Zaznajom się z tymi informacjami koniecznie, zanim podejmiesz decyzję o oglądaniu nieruchomości z banków w Hiszpanii.

Co powinieneś wiedzieć o nieruchomościach bankowych w Hiszpanii

Ostatnie kilka lat i mający się ku końcowi kryzys na rynku nieruchomości w Hiszpanii, przyniósł na rynek możliwość zakupu nieruchomości z tzw. przejęć bankowych. Zwykle w wypadku tego typu nieruchomości banki hiszpańskie oferują możliwość "łatwego" uzyskania kredytu hipotecznego (tutaj uwaga: nie zawsze jest on dostępny dla obcokrajowców).

Zdarza się iż można uzyskać finansowanie od 80% do 100% wartości nieruchomości (w zależności od banku, sytuacji finansowej klienta i innych czynników).
Ale realnie można uzyskać do 60-70% finansowania. Skontaktuj się z naszym biurem po aktualne informacje co do aktualnej sytuacji na rynku kredytów mieszkaniowych w Hiszpanii. To zmienia się często w Hiszpanii. Lub czytaj na bieżąco aktualności z hiszpańskiego rynku nieruchomości na naszej stronie.
Warto także odwiedzić profil IBERMAXX na Facebooku po aktualne informacje co do sytuacji kredytów mieszkaniowych-hipotecznych dostępnych dla obcokrajowców w Hiszpanii.

WNETRZA-BIURA-HISZPANIA-IBERMAXX-COSTA-BLANCA

Różne banki w Hiszpanii, oferują różnego rodzaju produkty i finansowanie nieruchomości dla obcokrajowców. Różnią sie one w stosunku do kredytów mieszkaniowych dostępnych dla obywateli Hiszpanii.
I nie zawsze nieruchomości z przejęć czy licytacji bankowych są korzystnymi i dobrymi ofertami na rynku. Przekonało się już o tym wielu naszych klientów, szukających na własną rękę tego typu nieruchomości z nadzieją iż znajdą "cudownie tanią" nieruchomość i "okazję życia".

Nieruchomości z banku nie zawsze są najlepszą ofertą na rynku

Spróbuję kupić nieruchomość bankową w Hiszpanii za "pół darmo". To częsty mit którym ulegają obcokrajowcy z nadzieją iż znajdą super okazję za śmieszną cenę. Tymczasem rzeczywistość w Hiszpanii jest zupełnie inna.
A dlaczego nieruchomośći z banku zwykle nie są najlepszą ofertą na rynku? Prosta odpowiedź: w wypadku zakupu tego typu nieruchomości trzeba liczyć się z faktem, iż tego typu nieruchomość może być w fatalnym stanie technicznym, często do całkowitego remontu, w "beznadziejnej" lokalizacji. Jednakże zdarzają się oferty w "przyzwoitym" stanie technicznym, nadające się od razu do zamieszkania lub do wynajęcia.

Oferty nieruchomości bankowych w Hiszpanii, docierające na rynek są już wstępnie "przebrane" przez oficieli bankowych, zaprzyjaźnione agencje nieruchomości i inne instytucje współpracujące z bankami w Hiszpanii. Zwykle lokalizacje tego typu nieruchomości są bardzo kiepskie.
Po prostu nie daj się złapać na jakiś "super deal" z banku.

BANKI-HISZPANSKIE

Czasami tego typu oferty są bardzo "problematyczne" pod względem prawnym, posiadają kilka obciążeń z różnych źródeł. Posiadają ciążące hipoteki w kilku instytucjach lub w kilku różnych bankach. Czasami w ostatniej chwili pojawiają się inni wierzyciele.

Czasami były właściciel posiada długi w zupełnie innych instytucjach, jest "nieodnajdywalny", np. wyjechał do innego kraju, rozwiódł się w międzyczasie, ponownie się ożenił, został aresztowany, zachorował czy po prostu zmarł ... itp, itd. Proszę nam wierzyć, przerabialiśmy już wszelkie warianty, ale zawsze takie sytuacje, potrafią zaskoczyć nas czymś zupełnie nowym ...

Wiedza, doświadczenie i bezpieczeństwo

Jednym słowem, sytuacja prawna tego typu nieruchomości wymaga nie tylko wiedzy i znajomości prawa hiszpańskiego, ale czasami potrzeba sporej ilości pieniędzy, aby taką nieruchomość "wyprostować" i móc ją kupić.
Do tego należy dodać czas potrzebny na tego typu transakcję. Spłacenie zaległych należności ze media, takie jak prąd, woda i podatki od nieruchomości. Czasami taki proces może trwać 6 miesięcy, czasami 1,5 roku i dłużej.

Jeżeli w dalszym ciągu jesteś zainteresowany nieruchomościami z banku w Hiszpanii proszę wypełnij poniższy formularz. Przygotujemy dla Ciebie aktualne oferty nieruchomości z przejęć bankowych z Costa Blanca i Costa del Sol. W formularzu prosimy o podanie następujących informacji:

Przejdź do przeglądania najnowszych ofert z przejęć bankowych na naszej stronie

Tak wygląda rzeczywistość

UWAGA. Nieruchomości "bankowe" niekoniecznie muszą być najlepszymi okazjami do zakupu nieruchomości w Hiszpanii. W naszej ofercie mamy często LEPSZE OKAZJE niż te z banków w Hiszpanii.
UWAGA. Nie wszystkie oferty jesteśmy w stanie na bieżąco umieszczać na naszej stronie internetowej - aczkolwiek są one dostępne w naszej ofercie sprzedaży. Niektóre oferty bankowe lub bieżące "okazje" bywają bardzo szybko nieaktualne.

Odwiedź biura IBERMAXX w Hiszpanii po okazje bankowe na dziś.
Najlepiej jeżeli przyjedziesz na miejsce do Hiszpanii i będziesz z nami.
Wtedy zadzwoń do naszego biura, lub po prostu przyjdź do nas i umów się na konkretny dzień na oglądanie nieruchomości. Wtedy pokażemy Ci wszystkie oferty dostępne na "dzień obecny". Czasami potrzebna jest bardzo szybka i konkretna decyzja, poparta wpłatą zaliczki, kiedy pojawia się okazja.
Nie masz czasu na szukanie ofert?
Wystarczy iż wypełnisz poniższy formularz. Przygotujemy dla Ciebie najlepsze aktualne oferty na Twojego maila.

Wypełnij formularz kontaktowy on-line

Imię i Nazwisko*
Nazwa firmy
Adres e-mail*
Numer telefonu
Pytanie*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - pola obowiązkowe

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.