Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

O nas

Co oferujemy w IBERMAXX? Jak sprzedajemy? Dlaczego się wyróżniamy?
Przede wszystkim jesteśmy na miejscu w Hiszpanii. Posiadamy 3 "fizyczne" biura w Hiszpanii działające od 10 lat, od roku 2007. Działamy bezpośrednio i indywidualnie, bez pośredniczących biur i zaangażowanych agencji nieruchomości w Polsce. Posiadamy najwięcej ciekawych ofert nieruchomości z wybrzeża Costa Blanca i Costa del Sol. Działają nasze dwa biura na Costa Blanca na Punta Prima BIURO CENTRALNE (Torrevieja - Orihuela Costa), oraz w Torrevieja (La Mata).
Kolejne biuro znajduje się w centrum Marbella na Costa del Sol w Andaluzji. 

Staramy się nie zatrudniać wielu zbędnych "urzędników", nie współpracujemy z agencjami nieruchomości na terenie Polski, dlatego oferty naszych nieruchomości w Hiszpanii, należą do najlepszych i najkorzystniejszych na rynku.
Jesteśmy transparentni, sprawni i kompetentni w temacie nieruchomości zagranicznych i inwestycji w Hiszpanii.
W naszej agencji o każdej porze roku znajdziesz nowości z hiszpańskiego rynku i nowości z ostatniej chwili, które "wypływają" na rynek i równie szybko "znikają". Dlatego warto skontaktować się z naszymi biurami w Hiszpanii, jeżeli myślisz o dobrej inwestycji na Costa Blanca lub na Costa del Sol. Do naszego klienta dociera najlepszy produkt, bez dodatkowo narzuconych prowizji i bez pośredników. Mamy ofertę dla Ciebie w każdym budżecie.

IBERMAXX-AGENCJA-BIURO-HISZPANIA

Pomiń pośredników i biura nieruchomości w Polsce, przyjedź do nas, do Hiszpanii i kup na miejscu.
Naszych klientów odbieramy bezpłatnie z lotniska w Alicante zarezerwuj bezpłatny odbiór z lotniska w Alicante tutaj lub w Malaga i na czas pobytu w Hiszpanii oferujemy zakwaterowanie w apartamencie lub w hotelu. U nas znajdziesz największy i najwartościowszy wybór nieruchomości na Costa Blanca i Costa del Sol, oraz bardzo profesjonalne i zawsze przyjazne "podejście" do klienta.

W IBERMAXX posiadamy umowy podpisane z największymi deweloperami i agencjami nieruchomości w Hiszpanii, oraz posiadamy najniższe ceny domów i mieszkań dostępnych aktualnie na rynku. Ceny naszych nieruchomości są identyczne jak na anglojęzycznych lub hiszpańskojęzycznych stronach internetowych i w międzynarodowych agencjach nieruchomości działających w Hiszpanii.

10 lat na rynku czyli 10 years strong lub 10 años fuerte

Wierzyć albo nie, ale w styczniu 2017 "stuknęło" nam 10 lat!!
Nam samym nie chce się w to wierzyć, ale to już 10 rok mija od założenia IBERMAXX Hiszpania.
Agencja Nieruchomości IBERMAXX, to jedna z najdłużej działających polskich agencji nieruchomości na hiszpańskim rynku nieruchomości. Jesteśmy jedną z agencji z najdłuższym stażem w España. To my przecieraliśmy ścieżki w Hiszpanii.
Nie pojawiliśmy się znikąd.
Indywidualne inwestycje i transakcje kupna, sprzedaży nieruchomości przeprowadzaliśmy już od 1999 roku.
Natomiast jako firma/agencja - IBERMAXX oficjalnie istnieje od 2007 roku.

Nasza dewiza to nie tylko dobre oferty nieruchomości i wysokiej jakości serwis dla Was, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie naszych agentów na hiszpańskim rynku nieruchomości. Także bardzo dobra znajomość języków obcych naszych pracowników i zwyczajów panujących w Hiszpanii. To bardzo ważne tutaj na miejscu w Hiszpanii.
Posiadamy bardzo dobre kontakty w lokalnych bankach na Costa Blanca (Torrevieja - Alicante - Orihuela Costa). Koncentrujemy się na hiszpańskim rynku nieruchomości, na sprzedaży nieruchomości w Costa Blanca i Costa del Sol, oraz na bezpieczeństwie i dobru naszych klientów. To w IBERMAXX priorytety.
To właśnie w naszych biurach uczyła się obecna konkurencja, a większość pracowników innych biur nieruchomości, pracowało wcześniej w IBERMAXX i u nas uczyło się "rzemiosła".

MAREK-KONDRAT-IBERMAXX

Staramy się zaoferować najbogatszy i najbardziej aktualny wybór nieruchomości na sprzedaż w Hiszpanii i najlepsze ceny nieruchomości, jakie w tej chwili oferuje ten piękny kraj. Zawsze mamy "w zanadrzu" prawdziwe okazje właśnie dla Ciebie.

Bezpieczeństwo transakcji przede wszystkim

To bardzo ważne dla Was jako inwestorów (kupujących) w Hiszpanii. Zapewniamy Wam 100% bezpieczeństwa każdej przeprowadzonej transakcji  kupna/sprzedaży w IBERMAXX. Od wielu lat współpracujemy z lokalną kancelarią adwokacką na Costa Blanca i na Costa del Sol, oraz z kilkoma hiszpańskimi bankami, aby zapewnić bezpieczny proces każdej transakcji kupna/sprzedaży naszych nieruchomości. U nas nie znajdziesz niejasności i Twoje wątpliwości zawsze rozwieje jeden z naszych solidnych pracowników/agentów lub nasza prawniczka z ogromnym doświadczeniem na hiszpańskim rynku nieruchomości.
Warto zapoznać sie z naszymi referencjami, oraz poczytać opinie IBERMAXX na stronie.

Oferty deweloperskie i rynek nieruchomości wtórnych w Hiszpanii

Wszystkie oferty nieruchomości przedstawione na stronie internetowej IBERMAXX są przez nas skrupulatnie sprawdzane i weryfikowane. Staramy się mieć w swoim portfolio aktualne nieruchomości, jak najbardziej aktualne oferty i zawsze być "up to date". Do sporej większości ofert, osobiście robimy zdjęcia, aczkolwiek do części przedstawianych ofert sprzedaży, fotografie domów i mieszkań wykonywane są przez naszych współpracowników i inne współpracujące biura i agencje nieruchomości, rozsiane po innych częściach hiszpańskiego wybrzeża.

W przypadku nowych nieruchomości (oferty deweloperskie) mamy bezpośrednie umowy podpisane z deweloperami w Hiszpanii. Pomimo naszej oferty, przedstawionej na naszych stronach internetowych, zapraszamy na miejsce do Hiszpanii, na wizytę pokazowo-rekonesansową na Costa Blanca lub na Costa del Sol. To ważne aby poznać miejsce na swoją zagraniczną inwestycję. Jak zawsze od lat - oferujemy bezpłatny odbiór z lotniska w Alicante i odbiór z lotniska w Malaga.

Posiadamy zawsze aktualne nowe oferty nieruchomości, bezpośrednio od hiszpańskich deweloperów. Dzięki odpowiednio skonstruowanym umowom z hiszpańskimi deweloperami, ceny u nas są identyczne, jak kupując od budującego. Dodatkowo dla klientów IBERMAXX często udaje się wynegocjować bezpłatny pakiet meblowy, pakiet sprzętu AGD, czy inne upusty, podczas negocjowania transakcji z deweloperem.

Cały nasz team całkowicie poświęcony jest sprzedaży domów, willi, mieszkań, lokali komercyjnych, apartamentów, działek budowlanych i parceli w Hiszpanii. Nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.  Zaglądaj często na naszą stronę. Codziennie dodajemy nowe oferty sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii.
W IBERMAXX znajdziesz najatrakcyjniejsze cenowo nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca i Costa del Sol w Andaluzji.
W IBERMAXX nie pobieramy prowizji od kupującego.
Szukasz nieruchomości powyżej 1.000.000 €? Szukasz super ekskluzywnej nieruchomości do lokaty kapitału za granicą?
Zapytaj nas o specjalny serwis. U nas znajdziesz dyskrecję i profesjonalizm w każdym calu.

IBERMAXX - lider w sprzedaży hiszpańskich nieruchomości na Polskę

Ostatnie 10 lat naszej intensywnej pracy i 100% zaangażowaniu, zaowocowało dużym wzrostem liczby klientów, odwiedzających nasze biura i kupujących przez nas nieruchomości w Hiszpanii. Cały czas budujemy świadomość naszej marki i wizerunek firmy w czasie "pokryzysowym" w Hiszpanii. Ale Hiszpania znowu jest na topie! A rok 2018 zapowiada się jeszcze lepiej dla kraju Cervantesa.

Staramy się dostarczyć najlepszy produkt dla naszego klienta z Polski i najlepszy serwis na miejscu w Hiszpanii.
Co najistotniejsze dla Was, drodzy klienci, u nas zawsze znajdziecie najniższe ceny, ogromny wybór nieruchomości i nie pobieramy prowizji od strony kupującej, czyli od Was. Pracownicy IBERMAXX starają się być zawsze mili, sympatyczni i przede wszystkim profesjonalni, oraz "konkretni" w swojej pracy agenta nieruchomości zagranicznych.
To IBERMAXX spełnia marzenia wielu Polaków o drugim domu wakacyjnym w Hiszpanii od 10 lat!

PRACOWNICY-IBERMAXX

Opieka nad nieruchomością po sprzedaży

Po zakupie nieruchomości zaopiekujemy się Twoim nowym domem, podpisując stosowny kontrakt dotyczący przetrzymywaniem kluczy i opieką nad zakupioną nieruchomością.
Poznaj szczegóły: właściciele nieruchomości w Hiszpanii (UWAGA! link do strony IBERMAXX wynajmy, otworzy się w nowym oknie).

Gwarantowany wynajem domu/mieszkania w Hiszpanii

Wynajmiemy Twój zakupiony u nas apartament lub dom. 65% klientów kupujących w Hiszpanii myśli o wynajmie nieruchomości, jako dodatkowym źródle dochodu. Nasza firma jako nieliczna, na hiszpańskim rynku, z polskimi korzeniami, oferuje tego typu serwis. Być może wielu z Państwa interesujących się zagadnieniem inwestowania w nieruchomości zagraniczne, natknęło się na naszą firmę, szukając apartamentu w Hiszpanii lub noclegów na wakacje lub wczasy w Hiszpanii.

Również osoby szukające zakwaterowania, wczasów czy dobrych wakacji w Hiszpanii z dojazdem własnym, korzystały z naszej bazy noclegowej IBERMAXX wynajmy.

Staramy się być najskuteczniejsi nie tylko w sprzedaży, ale również w wynajmie nieruchomości dla naszych klientów.

Dwa portale internetowe dwa razy więcej możliwości

Istnieją dwie, oddzielne sekcje w firmie, oraz dwa, oddzielne portale internetowe:

IBERMAXX sprzedaż (właśnie jesteś na tej stronie na domenie www.ibermaxx.pl)
IBERMAXX wynajem (link do strony wynajmów w Hiszpanii, ta strona otworzy się w nowym oknie www.hiszpania-apartamenty.pl)

Kupując od nas z myślą iż nieruchomość ma "pracować i zarabiać na siebie", masz pewność, że nie będzie ona stała pusta przynajmniej w sezonie wakacyjnym. Dla tych którzy kupują w IBERMAXX, oferujemy preferencyjne warunki, podczas podpisywania umowy wynajmu nieruchomości w Hiszpanii.
Także udzielamy kluczowych informacji gdzie ogłaszać swoją nieruchomość na wynajem i do jakich portali ogłoszeniowych dodać swoją nieruchomość, aby taka inwestycja, miała należyty zwrot w postaci dobrego, wysokoprocentowego zwrotu z inwestycji w Hiszpanii w postaci wysokiego obłożenia nieruchomości.

Historia w pigułce agencji nieruchomości i właściciela IBERMAXX

Jak zaistniał IBERMAXX? Jak to się wszystko zaczęło? Po wczesnym wyjeździe (końcówka lat 80-tych) z komunistycznej i "szarej"Polski bez żadnych, sensownych perspektyw (tak niestety było w tamtych czasach...wielu z Was to na pewno doskonale pamięta), po kilkunastu latach podróży przez świat, w poszukiwaniu lepszej rzeczywistości, pracy i zamieszkiwania w takich egzotycznych na tamten czas krajach dla polskich obywateli jak: Japonia, Hong Kong, UK, USA, Brazylia, Bahamy, Meksyk, Tajlandia i jeszcze kilka innych, na stałe, wraz z nową rodziną, osiedliśmy w bliskiej nam sercu, przyjaznej Hiszpanii ... przyjazna i piękna Hiszpania wygrała ...

Zgromadzone oszczędności pozwoliły na zakup pierwszego domu w Hiszpanii na Costa Blanca w połowie lat 90-tych. Później nastąpiły kolejne inwestycje w domy i apartamenty w Hiszpanii, podczas nieruchomościowej hossy w Hiszpanii. Nasza pasja do zagranicznych nieruchomości w "ciepłych krajach" i nabyte z biegiem lat ogromne doświadczenie na hiszpańskim rynku kupna i sprzedaży, naturalnie doprowadziła nas do otwarcia IBERMAXX. Firmy sprzedaży i pośrednictwa nieruchomości za granicą w Hiszpanii.

Dlaczego IBERMAXX

Dziś w internecie znajdziesz dziesiątki "fachowców" od hiszpańskich nieruchomości i "doświadczonych" firm, oraz agencji. Internet - niestety, jest zaśmiecony pseudo firmami i fachowcami "sprzedającymi" pokątnie. Prosimy uważać na takie osoby, nowe "agencje", nowe stronki internetowe o nieruchomościach w Hiszpanii. Jest to dla Ciebie po prostu niebezpieczne. Możesz łatwo stracić swoje pieniądze, oddając się w ręce kompletnych amatorów i osób bez doświadczenia na hiszpańskim rynku.
Istnieje bardzo niewiele solidnych firm z prawdziwym doświadczeniem i stażem na hiszpańskim rynku nieruchomości i funkcjonujących w hiszpańskiej rzeczywistości.

Agencja IBERMAXX miała być i ma być, inna, solidniejsza i trochę lepsza od wszystkich innych. Ambicja, wiedza i ciężka praca to nasza dewiza, którą staramy się wszczepiać każdemu pracownikowi IBERMAXX. Trochę inna od polskiej rzeczywistości i od polskiej mentalności, czasami smutnej i czasami przygnębiającej ....
Kochamy dobre i radosne życie, dobre jedzenie i życie na dobrym poziomie. Dlatego mieszkamy w Hiszpanii i dlatego kochamy ten kraj i dlatego Was właśnie do niego serdecznie i z całego serca zapraszamy ...

Co Wam jeszcze sprzedamy ...?

Hmm ... Część tego wspaniałego, hiszpańskiego postrzegania rzeczywistości staramy się Wam również "sprzedać" - nie tylko nieruchomość, ale przede wszystkim część hiszpańskiego sposobu na życie i hiszpańskiej mentalności.... bo wierzcie nam ... to jest dobry kraj do życia za granicą ... Kupując dom w Hiszpanii lub mieszkanie w Hiszpanii, kupujesz również część tego cudownego kraju na własność ...

Z początkiem roku 2017 minęło 10 lat działalności IBERMAXX Hiszpania na Polskę. "Wierzyć się nie chce", ale pamiętam jak dziś, kiedy zaczynaliśmy jako maleńka firma z pomysłem na międzynarodowy biznes już w 1999 roku, sprzedając i wynajmując nieruchomości w Hiszpanii, głównie, w tamtych czasach, dla klientów z Europy Zachodniej. W tamtych czasach naprawdę niewielu było Polaków, myślących o inwestycjach na zagranicznych rynkach nieruchomości.

Dopiero w roku 2007, widząc rosnący potencjał Polski, galopujące ceny nieruchomości na terenie naszego kraju, oraz coraz większą siłę nabywczą polskiego inwestora i klienta, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o sprzedaż domów i mieszkań, na Polskę. W tej chwili funkcjonują trzy oddziały IBERMAXX w Hiszpanii.

Gdzie działamy i gdzie sprzedajemy nieruchomości w Hiszpanii

Jesteśmy w Torrevieja oraz  Orihuela Costa (54km na południe od Alicante) na Costa Blanca i w Marbella (ok. 60km na południe od Malaga) na wybrzeżu Costa del Sol. Mimo iż w naszej ofercie posiadamy oferty sprzedaży nieruchomości z różnych regionów Hiszpanii, koncentrujemy się na Costa Blanca południowa i Costa Blanca północna, oraz na wybrzeżu Costa del Sol z racji lokalizacji naszych "fizycznych" biur sprzedaży nieruchomości.

Działania naszej agencji sprzedaży, obejmują takie regiony jak: Orihuela Costa, Torrevieja, La Mata Torrevieja, Aguas Nuevas/La Mata, Playa Flamenca, La Zenia, Villamartin, Alicante, Cabo Roig, San Pedro del Pinatar, Algorfa, Gran Alacant, Guardamar, Santa Pola, region Murcja, oraz oferty z północnej Costa Blanca jak: Calpe, Benissa, Denia, Moraira, Altea, region Walencja.

PUNTA-PRIMA

Nieruchomości na Costa del Sol w Marbella, okolice Malaga, Fuengirola, Benalmadena, Nueva Andalucia, Elviria, Las Chapas. Zobacz i doceń okolice z przepięknymi nieruchomościami w pobliżu pól golfowych, które znajdują się kilka kilometrów w głębi lądu. Hiszpania to nie tylko plaże i słońce... Sprawdź oferty sprzedaży wiejskich posiadłości, działek i ruin z oferty IBERMAXX nieruchomości zagraniczne.

Doświadczeni inwestorzy i osoby pragnące na stałe zamieszkać w Hiszpanii wybierają rejony "w głębi lądu". Kilka kilometrów od zatłoczonego wybrzeża, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, wspaniałe sąsiedztwo i prawdziwe hiszpańskie klimaty... Kilka minut jazdy samochodem zabierze Cię z powrotem na plaże Costa del Sol lub plaże Costa Blanca. Ale o tym iż warto zainwestować w nieruchomości oddalone o parę kilometrów od wybrzeża, dopiero przekonasz się sam jak pomieszkasz przez pierwsze kilka lat w lokalizacji "przy plaży" w Hiszpanii.

Nasza specjalizacja

Nasza specjalizacja to nieruchomości na Costa Blanca. Część południowa i część północna. Biuro w Orihuela Costa (biuro główne) obsługuje południową Costa Blanca, natomiast biuro w Torrevieja obsługuje północną Costa Blanca, a nieruchomości na Costa del Sol obsługuje biuro w Marbella. To dwa regiony Hiszpanii, gdzie sprzedajemy nieruchomości w IBERMAXX.

Indywidualne podejście do klienta w IBERMAXX

Głównym celem naszej agencji jest znalezienie odpowiedniej nieruchomości dla naszego klienta. Domu marzeń w Hiszpanii, bez względu na budżet jaki masz zamiar przeznaczyć na swoją zagraniczną nieruchomość. Praktykujemy bardzo indywidualne i przyjazne podejście do naszego klienta szukającego swojej wymarzonej inwestycji, czy to jako inwestycji swojego kapitału, lokowania oszczędności, domu na wakacje, apartamentu na spędzenie długo wyczekiwanej emerytury, czy kupna „pod wynajem” w Hiszpanii. Doskonale rozumiemy Państwa potrzeby, wątpliwości i obawy przed zakupem domu czy mieszkania w obcym kraju.

Sami przechodziliśmy przez ten proces i mieszkamy w Hiszpanii na stałe od lat, pracując i prowadząc nasz biznes i agencję IBERMAXX w hiszpańskich realiach. Służąc naszym doświadczeniem, chcielibyśmy przeprowadzić Państwa przez cały proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii, bez stresu i aby była to przyjemność i radość z zakupu. Koncentrujemy się na kliencie z Polski.

Kompleksowa obsługa i pomoc przy zakupie nieruchomości

W agencji nieruchomości zagranicznych IBERMAXX oferujemy całkowitą obsługę i pomoc od wyszukania właściwej nieruchomości w Hiszpanii, przeprowadzenie całego procesu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, wizyty u notariusza, tłumaczenia i kompletowania dokumentów, zdobycia kredytu hipotecznego w hiszpańskim banku, oraz serwis po zakupie mieszkania czy apartamentu, tzw. "after sale service", czyli zajęcie się Twoją zakupioną nieruchomością w zakresie wynajmu i opieki po sprzedaży.

Co nas wyróżnia? Prowizje, opłaty w IBERMAXX

Nie pobieramy prowizji od kupującego.
Jesteśmy na miejscu w Hiszpanii. Biuro IBERMAXX na Costa Blanca i biuro IBERMAXX na Costa del Sol. Mamy mnóstwo ciekawych ofert sprzedaży nieruchomości w cenach od 50.000 € do 6.000.000 €. Nie pobieramy żadnej prowizji od kupującego. Przy przeprowadzaniu transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, dzięki odpowiednio skonstruowanym umowom z developerami i właścicielami nieruchomości w Hiszpanii, nasza prowizja jest wkalkulowana w cenę obiektu, który widzą Państwo w naszej ofercie sprzedaży.

Reasumując - w naszych ofertach widzą Państwo dokładne ceny, za jakie Państwo kupują (oczywiście, plus podatek VAT 10% i opłaty notarialne, wpisy do księgi wieczystej 3%). Dodatkowe opłaty i podatki, przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii zobacz w Informatorze o nieruchomościach w Hiszpanii na naszej stronie sprzedaży.

IBERMAXX zaprasza do Hiszpanii. 2017 i 2018, to najlepszy czas na inwestycje w hiszpańskie nieruchomości. Wykorzystaj niskie ceny nieruchomości w Hiszpanii podczas mającego się ku końcowi kryzysu. Serdecznie zapraszamy.

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.