Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante +34 695 457 100
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Pracownicy

Poznaj nasz zespół - twarze IBERMAXX.
Poznaj osoby pracujące w naszych biurach w Hiszpanii.
Sprawdź z kim spotkasz się w Hiszpanii na oglądaniu nieruchomości w roku 2017.
Sprawdź także aktualne oferty pracy w biurach IBERMAXX Hiszpania

IBERMAXX team 2017

Uwaga: nie wszyscy członkowie naszego zespołu "dali się" sfotografować :)
Niektórzy trochę się wstydzą, ale to tylko świadczy na ich korzyść :)
Dziękujemy iż odwiedzasz nasz serwis internetowy i dotarłeś do tego rozdziału. Poniżej znajdują się fotografie niektórych członków naszego zespołu IBERMAXX z Costa Blanca południowa, Costa Blanca północna i z Costa del Sol. Pozwoli Ci to na lepsze poznanie wszystkich osób związanych z naszą agencją, oraz na większe zaufanie do naszej agencji i naszej pracy.

ANNA-SKORA

Anna Skora

Sprzedaż Costa Blanca
Biuro w Torrevieja (Alicante)
annaskora@ibermaxx.pl

BIOGRAFIA: Anna Skora - lat 41. Dołączyła do nas w październiku 2014. Dziś jest mocnym filarem IBERMAXX-u w Torrevieja - Orihuela Costa i jednym z najlepszych sprzedawców w tym regionie. Niezwykle sympatyczna osobowość, ale również profesjonalizm i wrodzona inteligencja, talent i pasja do nieruchomości, czynią ją niezwykle cennym członkiem naszego zespołu na Costa Blanca.
Ania Skora mieszka od 16 lat w Hiszpanii, ukończyła uniwersytet w Madrycie.
Anna zna doskonale (czytaj: perfekcyjnie) język hiszpański, oraz jest autorką kilku publikacji beletrystycznych (wydała kilka własnych książek w Hiszpanii !). Wcześniej była związana z sektorem turystycznym, prowadząc własną firmę w Hiszpanii. Dziś Ania, nie tylko znajdzie dla Ciebie tę wymarzoną nieruchomość w Hiszpanii, ale także pomoże Wam w stawianiu pierwszych kroków w Hiszpanii po zakupie nieruchomości.


MAGDALENA-CHLEBANSKA

Magdalena Chlebańska

Sprzedaż Costa Blanca
Biuro Punta Prima (Alicante)
magda@ibermaxx.pl

BIOGRAFIA: Magdalena Chlebańska - lat 40. Dołączyła do zespołu IBERMAXX w październiku 2015. "Nasza Madzia" mieszka od 11 lat w Hiszpanii na Orihuela Costa. Matka 15 letniej córki, samotnie wychowująca dziecko. Pochodzi ze Świnoujścia, ukończyła Uniwersytet Szczeciński, ale ponad 10 lat temu z ówczesnym małżonkiem zdecydowała się na kupno domu w Hiszpanii i przeprowadzkę na wybrzeże Costa Blanca.
Magda to dziewczyna "do rany przyłóż" jak mówimy o niej w biurze. Magda jest niezwykle sympatyczna, choć w przy pierwszym poznaniu trochę niedostępna, ale pierwsza wymiana zdań i uśmiech wystarczy, aby przełamać lody. Jednocześnie profesjonalna i elokwentna w każdym calu. Jeżeli rozpoczniesz współpracę z Magdą, nie ma nieruchomości, której Magda nie znajdzie dla Ciebie. Dajcie jej tylko trochę czasu na wykonanie kilku telefonów.


ADAM-HEJDUCKI

Adam Hejducki

Sprzedaż Costa Blanca
Biuro w Torrevieja (Alicante)
adam@ibermaxx.com

BIOGRAFIA: Adam Hejducki - lat 36. Adam dołączył do naszego zespołu w kwietniu 2016. Przyjechał do nas z Irlandii, gdzie spędził ostatnie 12 lat. Ale pewnego dnia przyszedł moment w zachmurzonej i "smutnej" Irlandii aby powiedzieć "enough is enoght". Czas na przeprowadzkę do Hiszpanii!
Ojciec dwóch wspaniałych synów i szczęśliwy małżonek. Doskonały język angielski. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywał właśnie w Irlandii. Dziś intensywnie uczy się języka hiszpańskiego i szlifuje tajniki hiszpańskiego rynku nieruchomości. Niezykle miła i sympatyczna osobowość, sumienność i punktualność, czynią go męskim "rodzynkiem" w zespole IBERMAXX. Motto Adama to" nie ma rzeczy której nie da się zrobić". Znajdzie dla Was każdą nieruchomość, wynegocjuje najlepszy "deal" dla Ciebie.


ROBERT-SAMULEK

Robert Samułek

Sprzedaż Costa del Sol
Biuro w Marbella (Malaga)
robert@ibermaxx.pl

BIOGRAFIA: Robert Samułek - lat 57. Robert to jeden z najbardziej doświadczonych pracowników w biurze IBERMAXX Marbella. Jest z nami od połowy 2014r. Mieszka 12 lat w Hiszpanii. Wcześniej związany z sektorem budowlanym w Polsce, prowadził działalność gospodarczą w Polsce (dużą firmę w stolicy) przez wiele lat. Robert posiada duże doświadczenie w branży nieruchomości w Hiszpanii.
Wrodzona elokwencja, wykształcenie, inteligencja i umiejętność przekazywania informacji.
Doskonała znajomość rynku nieruchomości w Marbella i okolicach da Wam pewność znalezienia najlepszej oferty na rynku z Costa del Sol. Doświadczenie w poruszaniu się po meandrach hiszpańskiego systemu prowadzenia działalności gospodarczej i systemu prawno podatkowego w Hiszpanii.


DARIO-FIORENTINI-ESPANA

Dario Fiorentini

Sprzedaż Costa Blanca
Biuro w Torrevieja (Alicante)
dario@ibermaxx.com

BIOGRAFIA: Dario Fiorentini - lat 45. Dario pochodzi z Argentyny. Mieszka od 12 lat w Hiszpanii na Costa Blanca. Niestety nie zna języka polskiego. Jest natomiast nieocenionym członkiem naszego zespołu IBERMAXX w zdobywaniu prawdziwych nieruchomościowych "perełek", które czasami nie są dostępne dla osób "nie hiszpańskojęzycznych".
Doskonałe kontakty biznesowe i towarzyskie na całej Costa Blanca, pozwalają nam dotrzeć do nieruchomości, do których nie każdy ma dostęp. Jeżeli znasz nawet kilka słów po hiszpańku warto zaprzyjaźnić się z Dario podczas oglądania nieruchomości.
Niezwykle miły, oraz pomocny w każdej sytuacji. Doskonały negocjator. Znajdzie dla Ciebie właśnie to, czego szukasz.


ANTONIO-GALIANA

Antonio Galiana

Sprzedaż Costa Blanca
Biuro w Punta Prima (Alicante)
office@ibermaxx.com

BIOGRAFIA: Antonio Galiana lat 45. Hiszpan urodzony w Novelda w pobliżu Alicante. W separacji. Jedno dziecko. Antonio od 17 lat sprzedaje nieruchomości. Ogromne doświdczenie w branży. Prawdziwa "dobra dusza" w naszym zespole. Nie tylko profesjonalista, ale także wspaniały przyjaciel. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata.
Antonio to nasz ostatni "nabytek". Dołączył do zespołu IBERMAXX w lutym 2017. Antonio posługuje się bardzo dobrym angielskim, a specjalizuje się w nieruchomościach w "głębi lądu" (tzw. fincas) oraz w ofertach bankowych w naszym regionie. Na pewno spotkasz się z nim podczas oglądania nieruchomości z nami. Ma dostęp do prawdziwych unikatów w naszym regionie.


JOAQUIN-LOPEZ-ESPANA

Joaquin Lopez

Sprzedaż Costa Blanca
Biuro w Torrevieja (Alicante)
biuro@ibermaxx.pl

BIOGRAFIA: Joaquin Lopez - lat 45. 100% Hiszpan w zespole IBERMAXX Torrevieja. Urodzony i wychowany w Murcji, teraz mieszka na Orihuela Costa. To między innymi dzięki Joaquinowi, mamy takie świetne oferty. Miły, sympatyczny, skromny, niezwykle kulturalny i zawsze uśmiechnięty. Przy tym bardzo profesjonalny i kompetentny. Od 10 lat w branży nieruchomości na Costa Blanca. od 3 lat związany z naszą agencją. To z nim, podczas oglądania nieruchomości (choć zwykle towarzyszy mu Ania, Adam lub Magdalena) podszlifujesz swój język hiszpański. Joaquin także świetnie mówi po angielsku. I kilka słów po polsku również zna.

wróć

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

Zamów newsletter!

Najnowsze oferty na Twoją skrzynkę!!

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante +34 695 457 100
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.