Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante + 34 966 291 275
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Pracownicy

Poznaj nasz zespół - twarze IBERMAXX.
Poznaj osoby pracujące w naszych biurach w Hiszpanii.
Sprawdź z kim spotkasz się w Hiszpanii na oglądaniu nieruchomości w roku 2018 i 2019.
Sprawdź także aktualne oferty pracy w biurach IBERMAXX Hiszpania.

IBERMAXX team 2018/2019

Uwaga: nie wszyscy członkowie naszego zespołu "dali się" sfotografować :)
Niektórzy trochę się wstydzą, ale to tylko świadczy na ich korzyść :)
Dziękujemy iż odwiedzasz nasz serwis internetowy i dotarłeś do tego rozdziału. Poniżej znajdują się fotografie niektórych członków naszego zespołu IBERMAXX z Costa Blanca południowa, Costa Blanca północna i z Costa del Sol. Pozwoli Ci to na lepsze poznanie wszystkich osób związanych z naszą agencją, oraz na większe zaufanie do naszej agencji, naszej pracy i pozycji IBERMAXX na hiszpańskim rynku nieruchomości. 


MAGDALENA-CHLEBANSKA

Magdalena Chlebańska

Sprzedaż Costa Blanca

Biuro Punta Prima (Alicante)
magda@ibermaxx.pl

Języki: polski, hiszpański, niemiecki

BIOGRAFIA: Magdalena Chlebańska - lat 40. Dołączyła do zespołu IBERMAXX w październiku 2015. "Nasza Madzia" mieszka od 11 lat w Hiszpanii na Orihuela Costa. Matka 15 letniej córki, samotnie wychowująca dziecko. Pochodzi ze Świnoujścia, ukończyła Uniwersytet Szczeciński, ale ponad 10 lat temu z ówczesnym małżonkiem zdecydowała się na kupno domu w Hiszpanii i przeprowadzkę na wybrzeże Costa Blanca.
Magda to dziewczyna "do rany przyłóż" jak mówimy o niej w biurze. Magda jest niezwykle sympatyczna, choć w przy pierwszym poznaniu trochę niedostępna, ale pierwsza wymiana zdań i uśmiech wystarczy, aby przełamać lody. Jednocześnie profesjonalna i elokwentna w każdym calu. Jeżeli rozpoczniesz współpracę z Magdą, nie ma nieruchomości, której Magda nie znajdzie dla Ciebie. Dajcie jej tylko trochę czasu na wykonanie kilku telefonów.


ULA HANKE

Urszula Hanke

Sprzedaż Costa Blanca

Biuro w Torrevieja (Alicante)
urszula@ibermaxx.pl

Języki: polski, angielski, hiszpański

BIOGRAFIA: Urszula Hanke - lat 32. Dołączyła do teamu IBERMAXX latem 2017r. Po latach pobytu w Wielkiej Brytanii oraz Holandii wybrała w końcu Hiszpanię na swój nowy dom i karierę zawodową w branży nieruchomości.
Niezwykle sympatyczna i miła osobowość. Świetny język angielski i dobry hiszpański. Doskonały kontakt z klientami, ale co najważniejsze wrodzony talent do wyszukiwania nieruchomości i okazji rynkowych na wybrzeżu Costa Blanca.
Będzie Ci się doskonale i "bezstresowo" pracowało z Ulą podczas prezentacji nieruchomości w każdym budżecie.


ROBERT-SAMULEK

Robert Samułek

Sprzedaż Costa del Sol

Biuro w Marbella (Malaga)
robert@ibermaxx.pl

Języki: polski, hiszpański, angielski

BIOGRAFIA: Robert Samułek - lat 57. Robert to jeden z najbardziej doświadczonych pracowników w biurze IBERMAXX Marbella. Jest z nami od połowy 2014r. Mieszka 13 lat w Hiszpanii. Wcześniej związany z sektorem budowlanym w Polsce, prowadził działalność gospodarczą w Polsce (dużą firmę w stolicy) przez wiele lat. Robert posiada duże doświadczenie w branży nieruchomości w Hiszpanii.
Wrodzona elokwencja, wykształcenie, inteligencja i umiejętność przekazywania informacji klientowi.
Doskonała znajomość rynku nieruchomości w Marbella - Malaga i okolicach, da Wam pewność znalezienia najlepszej oferty na rynku z Costa del Sol. Doświadczenie w poruszaniu się po meandrach hiszpańskiego systemu prowadzenia działalności gospodarczej i systemu prawno podatkowego w Hiszpanii.


KRZYSZTOF-LUBERTOWICZ

Krzysztof Lubertowicz

Wynajem Costa Blanca

Biuro w Torrevieja (Alicante)
wynajem@ibermaxx.pl

Języki: polski, angielski, hiszpański

BIOGRAFIA: Krzysztof Lubertowicz, elektronik urodzony w Krakowie. Pracował w sektorze IT w rodzinnym mieście, a następnie szukał swojego miejsca w Londynie w Wielkiej Brytanii, gdzie objął stanowisko menadżera technicznego.
Podczas pobytu w tym mieście zweryfikował jakie są priorytety w jego życiu, dlatego też w 2017 roku zdecydował się przeprowadzić do słonecznej Hiszpanii. Jako osoba ze świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi, komunikacyjnymi oraz zdolnością do rozwiązywania problemów zajął się działem wynajmów w Ibermaxx. Wolny czas spędza na wyprawach rowerowych, pływaniu, chodzeniu po górach i wielu innych aktywnościach, które oferuje region Costa Blanca.


ANTONIO-GALIANA

Antonio Galiana

Sprzedaż Costa Blanca

Biuro w Punta Prima (Alicante)
office@ibermaxx.com

Języki: hiszpański, angielski

BIOGRAFIA: Antonio Galiana lat 45. Hiszpan urodzony w Novelda w pobliżu Alicante. W separacji. Jedno dziecko. Antonio od 17 lat sprzedaje nieruchomości. Ogromne doświdczenie w branży. Prawdziwa "dobra dusza" w naszym zespole. Nie tylko profesjonalista, ale także wspaniały przyjaciel. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata.
Antonio to nasz ostatni "nabytek". Dołączył do zespołu IBERMAXX w lutym 2017. Antonio posługuje się bardzo dobrym angielskim, a specjalizuje się w nieruchomościach w "głębi lądu" (tzw. fincas) oraz w ofertach bankowych w naszym regionie. Na pewno spotkasz się z nim podczas oglądania nieruchomości z nami. Ma dostęp do prawdziwych unikatów w naszym regionie.


JOAQUIN-LOPEZ-ESPANA

Joaquin Lopez

Sprzedaż Costa Blanca

Biuro w Torrevieja (Alicante)
biuro@ibermaxx.pl

Języki: hiszpański, angielski

BIOGRAFIA: Joaquin Lopez - lat 45. 100% Hiszpan w zespole IBERMAXX Torrevieja. Urodzony i wychowany w Murcji, teraz mieszka na Orihuela Costa. To między innymi dzięki Joaquinowi, mamy takie świetne oferty. Miły, sympatyczny, skromny, niezwykle kulturalny i zawsze uśmiechnięty. Przy tym bardzo profesjonalny i kompetentny. Od 10 lat w branży nieruchomości na Costa Blanca. od 3 lat związany z naszą agencją. To z nim, podczas oglądania nieruchomości (choć zwykle towarzyszy mu Ania, Adam lub Magdalena) podszlifujesz swój język hiszpański. Joaquin także świetnie mówi po angielsku. I kilka słów po polsku również zna.


RENATA-NOVAK

Renata Novak

Sprzedaż Costa Blanca

Biuro w Punta Prima (Alicante)
renata@ibermaxx.pl

Języki: polski, hiszpański, angielski

BIOGRAFIA: w przygotowaniu ...

 


BARBARA-SKOMRA

Barbara Skomra

Sprzedaz Costa Blanca

Biuro w Punta prima (Alicante)
basia@ibermaxx.pl

Języki: polski, hiszpański, angielski

BIOGRAFIA: w przygotowaniu

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante + 34 966 291 275
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.