Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Firma

Firma IBERMAXX. Tutaj więcej informacji o naszej międzynarodowej agencji nieruchomości wyspecjalizowanej w inwestycjach w Hiszpanii południowej.

Szukasz najlepszych inwestycji w domy i mieszkania w Europie? Masz kapitał finansowy lub oszczedności pieniężne do zainwestowania za granicą? Uważasz iż lepiej zainwestować pieniądze za granicą niż w Polsce? Chcesz zainwestować w hiszpański rynek nieruchomości? Wysokie ryzyko nie jest dla Ciebie? Wolisz stabilny i pewny zwrot z inwestycji w nieruchomości? Nareszcie trafiłeś we właściwe miejsce.

IBERMAXX solidnie, pewnie bezpiecznie od 2007r

IBERMAXX to licencjonowana agencja nieruchomości w Hiszpanii.
IBERMAXX to 100% bezpieczeństwa każdej transakcji zakupu nieruchomości w Hiszpanii i prawnicza obsługa na miejscu.

IBERMAXX REAL ESTATE AGENCY S.L. - firma zarejestrowana w Hiszpanii.
Prowadzimy działalność gospodarczą zarejestrowaną w Hiszpanii.
CIF B54891411 - Numero de identificacion fiscal / hiszpański odpowiednik numeru NIP

Agencja nieruchomości zagranicznych IBERMAXX to wywodząca się z Polski, agencja sprzedaży nieruchomości działająca za granicą w Europie, na hiszpańskim rynku nieruchomości. IBERMAXX istnieje od stycznia 2007 roku. Jesteśmy wiodącą polską agencją nieruchomości działającą w Europie na terenie Hiszpanii. Agencją perfekcyjnie wyspecjalizowaną w sprzedaży hiszpańskich nieruchomości w dwóch lokalizacjach: wybrzeże Costa Blanca, oraz wybrzeże Costa del Sol.

IBERMAXX-BIURO-FIRMY-HISZPANIA

Agencja IBERMAXX to trzy, "fizyczne" biura w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca (północ i południe), oraz na wybrzeżu Costa del Sol. IBERMAXX to już w tej chwili spora rzesza zadowolonych klientów, którzy zakupili nieruchomości w Hiszpanii za naszym pośrednictwem. Od 2007 roku staramy się oferować najkorzystniejsze i najciekawsze nieruchomości z hiszpańskiego rynku sprzedaży domów i mieszkań. Zarówno nieruchomości deweloperskie jak i nieruchomości z banku, oraz z rynku wtórnego.

Wybierz solidnego partnera do zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Czym wyróżniamy się na tle innych biur? Nasz modus operandi jest trochę inny. Sprawdź także rozdział Opinie IBERMAXX.
Wszyscy mieszkamy w Hiszpanii od wielu lat. Mówimy, piszemy i porozumiewamy się po hiszpańsku, angielsku i polsku.
Staramy się nie współpracować z polskimi pośrednikami i polskimi agencjami nieruchomości w kraju, nie tylko po to, aby nie generować dodatkowych kosztów i prowizji dla potencjalnego klienta, ale także aby uciec od polskich standardów przeprowadzania transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości.
U nas nie znajdziesz "łańcuszka" pośredników nieruchomości i kontaktów, oraz biur i numerów telefonów w Polsce. U nas nie doświadczysz nieznanych pośredników i lawiny telefonów od "Pań" i "fachowców od nieruchomości" z Polski, którzy zwykle zaledwie parę razy odwiedzili Hiszpanię w swoim życiu ...
Jak doskonale wszystkim wiadomo, dodatkowy pośrednik, to zwykle dodatkowe koszty dla potencjalnego klienta, zainteresowanego zakupem domu za granicą, a czasami dodatkowe komplikacje. Pracujemy na miejscu w Hiszpanii i wszyscy związani z IBERMAXX znają Costa Blanca i Costa del Sol "jak własną kieszeń" oraz wszelkie tajniki zakupu nieruchomości na hiszpańskiej ziemi.

Nasi pracownicy i założyciele firmy od wielu lat (18) mieszkają i prowadzą biznes w Hiszpanii. Znamy doskonale nie tylko język i kulturę tego pięknego kraju, ale także specyfikę sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Agenci których zatrudniamy w IBERMAXX znają się na swojej pracy i doskonale znają lokalny rynek nieruchomości. A to ważne informacje i wiedza, którą również staramy się przekazać naszemu klientowi.
Sprzedamy Wam nie tylko "mury" w Hiszpanii, ale także cząstkę tej wspaniałej kultury i zupełnie innego stylu życia tego pięknego kraju ...

W naszej ofercie sprzedaży zagranicznych nieruchomości znajdziesz tylko bezpośrednie oferty z hiszpańskiego rynku nieruchomości. W biurach IBERMAXX na terenie Hiszpanii, nie zapłacisz żadnej prowizji od zakupu. Nasz zysk jest wkalkulowany w cenę sprzedaży i pochodzi od strony sprzedającej. Naszemu klientowi oferujemy bezpośredni produkt, którym jest zagraniczne mieszkanie, dom lub działka i najlepsza, dostępna inwestycja na danym rynku.
W tak wąskiej, młodej i ciągle stosunkowo niszowej branży, jaką jest handel nieruchomościami zagranicznymi, staramy się zaoferować najwyższej klasy serwis i produkt, aby nasz klient był zawsze usatysfakcjonowany zakupem i posiadaniem nowego domu za granicą.

IBERMAXX 10 lat na hiszpańkim rynku nieruchomości

W styczniu 2017 minęło 10 lat od założenia IBERMAXX! Działając od 2007 roku na hiszpańskim rynku nieruchomości, zbudowaliśmy i ciągle budujemy świadomość naszej marki, oraz staramy się zaoferować najlepszy serwis dla naszych klientów z Polski.
Nie tylko na wczesnym etapie wyszukiwania nieruchomości, ale także w serwisie po sprzedaży, oraz w serwisach związanych z wynajmem nieruchomości, po zakupie. Nasza współpraca dopiero zaczyna się po kupnie przez Was mieszkania lub domu w Hiszpanii.

Nie tylko wśród polskich klientów zainteresowanych zakupem zagranicznej nieruchomości, ale także wśród klientów z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Szwecji i Belgii. Także klienci z Niemiec, Holandii i Stanów Zjednoczonych, oraz Kanady docierają do naszych biur. Jednak naszym docelowym klientem, pozostaje polski inwestor i zwykłe, polskie rodziny, noszące się z zamiarem zakupu nieruchomości w Hiszpanii, lub nieruchomości za granicą.

BIURO-NIERUCHOMOSCI-HISZPANIA

Na terenie Hiszpanii działają trzy oddziały IBERMAXX - nieruchomości zagraniczne. Oddział Costa Blanca południowa, biuro Orihuela Costa, znanego regionu Alicante do zakupu zagranicznej nieruchomości, położonego 50km na południe od Alicante. Drugi oddział IBERMAXX Costa Blanca północna, działa w miejscowości Torrevieja, położonej 45km na południe od Alicante.
Na wybrzeżu Costa del Sol działa kolejny oddział sprzedaży, w miejscowości Marbella w samym sercu południowej Andaluzji.
To trzy, najpopularniejsze regiony Hiszpanii, które są idealne do inwestycji i zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Doskonały klimat, tanie zagraniczne nieruchomości, oraz ekskluzywne domy i mieszkania.

Serwisy internetowe agencji IBERMAXX

IBERMAXX to nie tylko fizyczne biura w Hiszpanii, ale także kilka rozbudowanych portali internetowych, odwiedzanych przez tysiące użytkowników dziennie.
Poniżej znajduje się lista wszystkich naszych serwisów internetowych związanych z inwestycjami w nieruchomości w Hiszpanii. Nasze serwisy od lat zajmują czołowe miejsca w wyszukiwarkach internetowych i codziennie kilka osób pracuje nad aktualizacją, wprowadzaniem nowych ofert nieruchomości i nad nowymi ofertami na naszych stronach internetowych.

IBERMAXX-SPRZEDAZ   IBERMAXX-WYNAJEM   BLOG-IBERMAXX
 IBERMAXX sprzedaż    IBERMAXX wynajem    IBERMAXX blog

Zapraszamy na strony internetowe IBERMAXX. Na każdym serwisie znajdziesz mnóstwo aktualnych ofert nieruchomości, oraz konkretne informacje związane z zakupem domu w Hiszpanii lub nieruchomości w innych krajach świata. Jeżeli myślisz o inwestycji, która ma na siebie w przyszłości pracować, to nawiązując do hiszpańskiego rynku nieruchomości, dla naszych klientów oferujemy możliwość wynajmu nieruchomości przez naszą agencję. Posiadamy oddzielną stronę poświęconą wynajmowi w Hiszpanii, jako jedyna taka polska firma i agencja nieruchomości w Hiszpanii. Odwiedź serwis IBERMAXX wynajem w Hiszpanii.

Staramy się dla naszych klientów oferować najlepsze serwisy związane z kupowaniem domu za granicą.
Co dalej po zakupie domu za granicą?

A co po zakupie nieruchomości w Hiszpanii?

Nasza współpraca dopiero zaczyna się po kupnie Twojego domu lub mieszkania za granicą. Wkrótce po sfinalizowaniu zakupu swojej nieruchomości się o tym przekonasz. Na pewno będziesz nas potrzebował nawet po kilku latach od sfinalizowaniu transakcji zakupu nieruchomości w Hiszpanii.
I mimo tego, iż nasi pracownicy są często zajęci, zawsze jesteśmy na posterunku i miej świadomość, iż jesteśmy u Twojego boku w każdej sytuacji. Serdecznie Was zapraszamy. Zadzwoń, napisz do nas lub przyjedź do naszych biur w Hiszpanii.

WLASCICIELE-NIERUCHOMOSCI-NA-PLAZY-W-HISZPANII

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.