Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Sprzedaj swoją nieruchomość

Jesteś właścicielem nieruchomości w Hiszpanii? Chcesz szybko sprzedać swój dom, mieszkanie lub apartament? Skontaktuj się z naszą agencją pośrednictwa w nieruchomościach. Postaramy się szybko sprzedać Twoją hiszpańską posesję.
Cztery powody dla których warto sprzedać swoją nieruchomość w Hiszpanii przez IBERMAXX:

Wycena nieruchomości

Przyjedziemy do Ciebie i osobiście wycenimy wartość Twojej nieruchomości, następnie wstawimy ją do naszej oferty sprzedaży i doradzimy jak najszybciej sprzedać nieruchomość, na podstawie obecnej sytuacji na rynku nieruchomości w Hiszpanii i realistycznych szans na sprzedaż w obecnej sytuacji rynkowej.
Pamiętaj aby być realistycznym co do ceny jaką chcesz uzyskać i za jaką chcesz sprzedać swoją nieruchomość w Hiszpanii. Wystawisz za drogo - nie sprzedasz.

Powiązany temat: podatki od nieruchomości w Hiszpanii

Integracja

Jesteśmy dumni jako firma z jakości serwisów jaki dostarczamy naszym klientom podczas zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Podobnie jest przy sprzedaży Twojej nieruchomości. Jasny i uczciwy system prowizji to sposób w jaki pracujemy w Hiszpanii. Pamiętaj, iż przede wszystkim, pracujemy dla Ciebie. Zawsze zostawiamy margines na uczciwe i jasne negocjacje, zarówno ze sprzedającym jak i kupującym klientem.

WITRYNA-AGENCJA-NIERUCHOMOSCI

Ekspozycja nieruchomości

Twoja nieruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż, oraz zobaczona przez tysiące potencjalnych klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Belgii, Rosji i Skandynawii. Współpracujemy z dziesiątkami firm i agentów nieruchomości w całej Europie i na świecie. Docierają do nas klienci zainteresowani zakupem domu w Hiszpanii ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Twoją nieruchomość zobaczy tysiące potencjalnych klientów z Europy na innych stronach i we współpracujących agencjach nieruchomości zagranicznych sprzedaży nieruchomości w Europie.

Profesjonalny serwis

Od początku założenia naszej agencji, naszym przesłaniem było uniknięcie "polskiego systemu" i "polskiej atmosfery" sprzedaży nieruchomości, gdzie prowizje i opłaty, pobierane są przez agencje, od obydwu stron: sprzedającej i kupującej. ( ... smutne ale prawdziwe, ale wierzymy, iż zmieniają się te zasady w Polsce na lepsze ... a może już się zmieniły ...)

W naszej agencji staramy się pracować trochę inaczej i bardziej "światowo".
W IBERMAXX od 10 lat staramy się "przeszczepiać" światowy i zachodnio-europejski system wartości i pracy dla naszego klienta, oraz całą strukturę sprzedaży nieruchomości, gdzie wszystko jest bardzo jasne i klarowne (transparentne) dla kupującego. Jednym słowem "normalne"...

SPRZEDAJ-NIERUCHOMOSC-HISZPANIA

Zapraszamy do kontaktu

Nie jesteś pewien ile jest warta Twoja nieruchomość w Hiszpanii? Chciałbys sprzedać ale nie wiesz za jaką cene wystawić swój dom lub mieszkanie? Nie wiesz jaką prowizję od Ciebie pobierze agencja nieruchomości w Hiszpanii? Zapraszamy do wykonania telefonu lyb napisania maila do IBERMAXX. Szybko skontaktujemy się z Tobą i ustalimy skuteczną strategię sprzedaży Twojej hiszpańskiej nieruchomości.
Sprawdź lokalizację naszych biur i numery telefonów do IBERMAXX Hiszpania.

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.