Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Regulamin wynajmu apartamentów wakacyjnych w Hiszpanii

Regulamin dla właścicieli apartamentów w Hiszpanii. Sezon 2018.
Wszystkie aktualne oferty wynajmu nieruchomości w Hiszpanii z oferty biura nieruchomości IBERMAXX znajdują się na stronie w sekcji wynajem nieruchomości wakacyjnych w Hiszpanii
Wszystke apartamenty w ofercie IBERMAXX posiadają ważną licencję na wynajem nieruchomości w Hiszpanii.
Właściciele nieruchomości którzy nie posiadają ważnej licencji na wynajem zostali wyeliminowali ze wspólpracy z IBERMAXX na sezon 2018.

IBERMAXX NUMER 1
 

KONTAKT

1. Kontaktem z potencjalnymi gośćmi, tj. osobami zainteresowanymi wynajmem nieruchomości np. poprzez serwis internetowych rezerwacji noclegów Booking.com zajmuje się właściciel apartamentu/nieruchomości.

2. Każdemu właścicielowi apartamentu w naszej ofercie wynajmu nieruchomości wakacyjnych został przydzielony kod oparty na inicjałach, oraz na numerze apartamentu odziałający na następujących, prostych zasadach:

Przykład:

Pan Jan Kowalski posiada apartament z 2 sypialniami i 1 łazienką. Kod w takim wypadku będzie miał postać: JK21
W celu usprawnienia procesu rezerwacji apartamentów i prac rezerwacyjnych prosimy o kodowanie tytułu maila w następujący sposób:

{REZERWACJA} {kod apartamentu} {termin rezerwacji}

W treści maila prosimy przekazać wszystkie niezbędne informacje dotyczące poszczególnej rezerwacji tj.

Tak przygotowanego maila prosimy wysyłać na adres mailowy sekcji wynajmu biura IBERMAXX:

wynajem@ibermaxx.pl

3. Każda rezerwacja wymaga potwierdzenia ze strony IBERMAXX.
Klient otrzymuje w zwrotnej wiadomości mailowej numer potwierdzenia wraz z całościową kwotą za obsługę.
Należność za dany serwis powinna być przelana W WALUCIE EURO na poniższe konto bankowe, nie później niż 5 dni roboczych przed przyjazdem gości do apartamentu.

Dane bankowe

Bank: mBank
Numer konta: 71 1140 2004 0000 3512 0613 3021
Nazwa: Krzysztof Lubertowicz
Adres: ul. Groszkowa 27, 31-342 Kraków

4. Imię i nazwisko oraz numer telefonu do pracownika biura nieruchomości IBERMAXX zajmującego się daną rezerwacją właściciel apartamentu otrzyma po wysłaniu potwierdzenia przelewu za usługi związane z wynajmem nieruchomości

5. Goście otrzymują numer telefonu do pracownika IBERMAXX odpowiadającego za tę konkretną rezerwację najwcześniej na 24h przed planowanym ich przybyciem. Do tego czasu numer pracownika IBERMAXX musi pozostać nieznany dla gości, a ZWŁASZCZA dla potencjalnych gości. Oznacza to, że na Booking.com czy w prywatnej korespondencji przedrezerwacyjnej nie może znaleźć się numer pracownika IBERMAXX, jedynie numer telefonu właściciela apartamentu.

6. Wszelkie ZAŻALENIA I REKLAMACJE prosimy składać drogą pisemną na dres mailowy: wynajem@ibermaxx.pl kodując tytuł maila w następujący sposób:
{reklamacja temat zażalenia}.

Zażalenia przyjmowane są WYŁĄCZNIE drogą mailową. Wynika to między innymi z faktu, iż w dziale wynajmu firmy IBERMAXX znajduje się kilka osób będących przez cały czas w terenie i niemożliwym jest aby wyjaśnić niedogodności w czasie rzeczywistym, bez wcześniejszej konsultacji z osobą, która była bezpośrednio odpowiedzialna za konkretną rezerwację.

IBERMAXX WYNAJMY HISZPANIA NIERUCHOMOSCi APARTAMENTY

WARUNKI OGÓLNE WYNAJMU APARTAMENTÓW

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 a kończy o godzinie 11.00.
W przypadku gdy apartament zostanie przygotowany wcześniej (przed godziną 15.00) goście zostaną poinformowani przez pracownika IBERMAXX o możliwości wcześniejszego zakwaterowania w nieruchomości. Taka informacja zostanie udzielona gościom w dniu zakwaterowania, w niektórych przypadkach dzień przed przyjazdem.

2. Od gości wymagana jest wpłata kaucji zabezpieczającej w wysokości 150€, która może zostać pobrana w gotówce od gości przez pracownika IBERMAXX podczas kwaterowania lub przez właściciela przelewem na konto wraz z kwotą za wynajem.
Po opuszczeniu apartamentu przez gości i potwierdzeniu braku szkód przez pracownika IBERMAXX właściciel dokonuje zwrotu kaucji na konto gości lub zwraca w gotówce przez pracownika IBERMAXX.
Podczas wykwaterowania gości pracownik IBERMAXX dokonuje sprawdzenia:
- ilości ręczników
- stanu pościeli
- ogólnego stanu czystości apartamentu

Biuro nieruchomości IBERMAXX w Hiszpanii nie bierze odpowiedzialności za szkody ukryte i niemożliwe do zweryfikowania w czasie wykwaterowania gości. Jest to podyktowane ograniczonym czasem gości, oraz pracowników IBERMAXX na dokonanie dokładnych oględzin apartamentu w momencie wykwaterowywania.
W razie stwierdzenia szkód, zniszczeń, ewidentnego złego stanu apartamentu kaucja nie jest zwracana gościom. Zostaje ona przekazana właścicielowi nieruchomości (jeśli była pobrana w gotówce) lub wykorzystana na poczet usunięcia szkód przez pracownika IBERMAXX.

3. Goście zobowiązani są do pozostawienia apartamentu w stanie w jakim go zastali w momencie rozpoczęcia pobytu wakacyjnego w nieruchomości. Pozostawienie śmieci, brudnych naczyń, zużycie większej liczby ręczników niż zostało przyznane na czas pobytu, skutkować będzie obciążeniem dodatkową opłatą w wysokości 50€, która będzie potrącona z kaucji.

4. Goście odpowiedzialni są za klucze do apartamentu. W przypadku zgubienia kluczy do nieruchomości obciążeni zostaną kosztami wymiany zamka w drzwiach w kwocie 150€.

5. Goście zobowiązani są zawiadomić właściciela lub pracownika IBERMAXX odpowiedzialnego za daną rezerwację o wystąpieniu jakiekolwiek szkody w nieruchomości lub gdy stało się to podczas pobytu gości.

6. Właściciel apartamentu zobowiązany jest do posiadania szafki lub szuflady zamykanej na klucz lub przynajmniej z widocznym napisem "PRIVATE" w której będą znajdowały się dodatkowe komplety pościeli oraz ręczników.
W regulaminie dla gości znajduje się zapis, który informuje, aby nie korzystać z tych zasobów pod groźbą obciążenia dodatkowym kosztem 50€.

OBOWIĄZKI WŁAŚCICIELA NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM

1. Właściciel apartamentu zobowiązany jest do posiadania co najmniej 2 kompletów pościeli na każde łóżko, oraz 2 kompletów ręczników (duży i mały) na każda kwaterowaną osobę.
Istnieje również możliwość "wynajmu" pościeli od lokalnej pralni z którą współpracujemy.

2. Właściciel podczas kontaktu przedrezerwacyjnego z potencjalnymi gośćmi zobowiązany jest do poinformowania w sposób jasny i klarowny iż IBERMAXX nie jest właścicielem apartamentu, administracją, spółdzielnią mieszkaniową, a jedynie zewnętrzną firmą zajmującą się obsługą wynajmu po przybyciu gości do Hiszpanii.

3. Goście informują właściciela bezpośrednio o ewentualnej zmianie lub o anulowaniu rezerwacji i swojego przybycia, a także o ewentualnych awariach w nieruchomości.
W przypadku awarii informację o chęci pomocy z naszej strony przy jej usunięciu, musimy uzyskać od właściciela apartamentu - NIE OD GOŚCI. Nie są one w tym przypadku osobami decyzyjnymi.

Przejdź do: wszystkie oferty wynajmu | zainwestuj w nieruchomość pod wynajem w Hiszpanii - nowe oferty | przewodnik inwestora w Hiszpanii

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.