Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Praca w firmie

IBERMAXX - polska agencja nieruchomości w Hiszpanii, to przede wszystkim "fizyczne" biura w Hiszpanii, zlokalizowane na miejscu, prężnie działające od wielu lat w Hiszpanii. W przeciwieństwie do innych "agencji" nie sprzedajemy nieruchomości "przez internet" i przez Panów/Panie z Polski, które nie "mają pojęcia" o Hiszpanii, nie znają języków (np. hiszpańskiego) i nie posiadają międzynardowego "obycia". Nie działamy "z Polski" i następnie "wysyłamy ludzi do Hiszpanii"
Jesteśmy, mieszkamy i żyjemy w Hiszpanii od lat i podobnie pracownicy IBERMAXX są związani z tym krajem i znają Hiszpanię doskonale.

Takich też osób potrzebujemy w naszych biurach nieruchomości w Hiszpanii.
Dziś pracownicy IBERMAXX to kilka doświadczonych i kompetentnych osób, znających się na nieruchomościach w Hiszpanii.

Nasi pracownicy nie tylko znają się na sprzedawanych nieruchomościach, ale także znają inne, "bardziej przyziemne" i banalne aspekty życia, mieszkania i posiadania mieszkania lub domu w Hiszpanii. To niezwykle ważne podczas kontaktu z Wami - klientami.

Kogo zatrudniamy w IBERMAXX?

W naszych biurach zatrudniamy pracowników i agentów nieruchomości znających doskonale lokalny rynek nieruchomości, znających biegle język hiszpański (także angielski), znających lokalne przepisy i lokalny system bankowy, oraz system sprzedaży nieruchomości z uwzględnieniem nabywania nieruchomości przez obcokrajowców za granicą.

W różnych krajach wygląda to bardzo różnie. Staramy się zawsze zatrudniać osoby kompetentne, miłe w obyciu i posiadające wiedzę na temat produktu, który oferujemy dla naszych klientów. Osoby z otwartą na świat i inne kultury osobowością, osoby podchodzące z dużym szacunkiem, nie tylko do klientów, ale do swojej wykonywanej pracy, również. Polskiej podejrzliwości, polskiej smutnej minie i polskiemu negatywizmowi, od lat mówimy głośne NIE!

BIURO-IBERMAXX-ESPANA

pracownicy biura nieruchomosci IBERMAXX | aktualne oferty pracy w IBERMAXX | franczyza IBERMAXX |

Nasze wartości

W naszej specyficznej i wąskiej branży, jaką jest sprzedaż nieruchomości za granicą, nie zawsze na pierwszym miejscu liczy się polskie wykształcenie wyższe i dyplom polskiej uczelni. Hmmm ... skąd my to znamy ....
Często o wiele ważniejsza jest osobowość, indywidualizm i umiejętność przekazania konkretnych i ważnych informacji dla klienta i potencjalnego nabywcy nieruchomości w innym kraju.

Zdobycie zaufania klienta i opieka nad nim, na każdym etapie zakupu nieruchomości za granicą to priorytet dla IBERMAXX. W branży nieruchomości liczy się nie tylko solidne przygotowanie teoretyczne, ale także osobowość. Zdolność przekonywania, oraz zdolność przekazywania ważnych informacji na temat pokazywanej nieruchomości naszemu klientowi. Takich osób głównie potrzebujemy do pracy w naszych placówkach i w naszych biurach nieruchomości w Hiszpanii.

IBERMAXX - kompetentni i zawsze solidnie przygotowani agenci

Staramy się, aby nasze serwisy w zakresie kupna - sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii - dla Was - stały zawsze na jak najwyższym poziomie. Nieraz nie jest to łatwe, ale w naszej agencji dajemy z siebie wszystko. Tak też szkolimy każdego nowego pracownika w szeregach IBERMAXX. W IBERMAXX staramy się przeszczepiać kulturę pracy i profesjonalnego podejścia do wykonywanych czynności, tak ważną np. w Stanach Zjednoczonych lub w rozwiniętych krajach Europy Zachodniej. Zawsze się czegoś uczymy i nigdy nie mówimy, iż wiemy już wszystko.
Zawsze warto posłuchać i wysłuchać trochę "mądrzejszego od siebie" i być może czegoś się od niego nauczyć. Nawet w temacie nieruchomości ...

PRACOWNICY-IBERMAXX

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.