Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Opinie

Opinie IBERMAXX w internecie. Tutaj znajdziesz aktualne opinie o IBERMAXX i dodasz swoje spostrzeżenia o naszej agencji nieruchomości zagranicznych, oraz o naszej pracy. Jeżeli szukasz opinii IBERMAXX o naszych biurach działających na hiszpańskim rynku nieruchomości, tutaj je znajdziesz.

Staramy się oferować najlepsze inwestycje w nieruchomości na świecie, głównie z hiszpańskiego rynku nieruchomości od wielu lat. Przetrwaliśmy kryzysy, zapaści na rynku nieruchomości, nieuczciwą konkurencję, oraz osoby które usilnie kopiowały naszą stronę internetową, oraz wykradły dane naszych klientów i naszą bazę danych.

Jesteśmy pewni iż mamy dla Was coś "wspaniałego" do zaoferowania i staramy się to robić "solidnie" i "porządnie" od wielu lat. Znamy swoją wartość, swoje doświadczenie na hiszpańskim rynku nieruchomości i swoją solidność.
Nie jest to łatwe, kiedy rynek zalany jest "fachowcami" od hiszpańskich nieruchomości, a w internecie jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe "agencje" z wieloletnim doświadczeniem ... Internet to wolność, a wolność to w tym wypadku, brak możliwości weryfikacji informacji ...

Solidna marka od 2007 roku

Jesteśmy obecni na hiszpańskim rynku nieruchomości od 2007 roku. Nasza agencja nieruchomości zawsze miała być trochę inna, solidniejsza, lepsza pod każdym względem i radośniejsza od wszystkich innych, tego typu firm na polskim i zagranicznym rynku nieruchomości. Jednocześnie postawiliśmy na wysokiej jakości obsługę i zadowolenie naszych klientów.

U nas liczą się oprócz dobrych oferty nieruchomości w Hiszpanii, także zaufanie i nawiązanie przyjaźni z naszym klientem. Przed lub po zakupie domu lub mieszkania. Dajemy z siebie wszystko, abyś odszedł zadowolony i spełnił swoje marzenia o posiadaniu domu za granicą i zamieszkał szczęśliwy w Hiszpanii.
Świadczą o tym opinie naszych klientów, które możesz poczytać na wielu forach internetowych i na stronach w mediach społecznościowych w tym na  stronie Facebook IBERMAXX.

IBERMAXX

Taki miał być i taki jest IBERMAXX. Polska firma sprzedaży nieruchomości na świecie. Tak postanowiliśmy od samego początku powstania naszej agencji! Bo przecież to właśnie my sprzedajemy Wam marzenia. Co może być bardziej radosnego i budującego, niż przeprowadzka do nowego, "pachnącego nowością" domu w Hiszpanii lub luksusowej rezydencji na Costa del Sol lub Costa Blanca.

Takie były ambitne założenia od samego momentu założenia firmy w 2007 roku. Od samego początku powstania biura postawiliśmy na jakość naszych serwisów i pomoc potencjalnym klientom w dotarciu do najlepszych ofert nieruchomości zagranicznych, bazując głównie na własnych doświadczeniach na hiszpańskim rynku nieruchomości dla obcokrajowców. W krajach zachodnich od lat istniały biura nieruchomości wyspecjalizowane w sprzedaży nieruchomości zagranicznych dla swoich obywateli.

Kilkuset zadowolonych klientów od 2007r.

W agencji nieruchomości zagranicznych IBERMAXX postanowiliśmy połączyć te dwa elementy w całość: zagraniczny produkt, czyli bezpośrednie oferty nieruchomości, oraz oferta i serwis obsługi w ojczystym języku. Byliśmy jedną z pierwszych firm wyspecjalizowanych w tego typu usługach za granicą, aczkolwiek już wtedy istniały podobne agencje, których działania były oparte na dziwnych, polskich układach, rodem z postkomunistycznej, świeżo wyzwolonej Polski.

U nas postanowiliśmy na światowej/europejskiej jakości serwis, transparentność w stosunku do klienta i przekazywania informacji, jasność w działaniu i odrzucenie "polskiego systemu" pracy w tej branży.
A na przestrzeni ostatnich 10 lat od roku 2007 udało nam sie spełnić marzenia o nieruchomości w Hiszpanii dla wielu naszych klientów. Odwiedziły nas też sławne osoby z Polski i polscy celebryci, którzy stali się klientami biura IBERMAXX Hiszpania.

W biurze nieruchomości zagranicznych IBERMAXX na co dzień współpracujemy z hiszpańskimi, angielskimi, niemieckimi, rosyjskimi, szwedzkimi, ukraińskimi agencjami nieruchomości. Wymieniamy doświadczenia, oferty i codziennie się czegoś od siebie uczymy.

Nasz klient nie ma potrzeby korzystania z usług zagranicznych agencji w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości zagranicznej lub fachowców od nieruchomości w Polsce. Także nie ma potrzeby kontaktowania się z biurami na terenie Polski, oferujących nieruchomości zagraniczne, ale często zupełnie nie mających "zielonego pojęcia" o sprzedawanym produkcje lub miejscach w których sprzedają "swoje" nieruchomości. Na końcu i tak następuje kontakt do pośrednika na miejscu.

IBERMAXX sprzedaje bez pośredniczących biur na terenie Polski

U nas ten łańcuch jest krótszy i do klienta dociera bezpośredni produkt, czyli wartościowa i aktualna selekcja nieruchomości w Hiszpanii. Nasi pracownicy w Hiszpanii, znają doskonale języki, mają doświadczenie, wykształcenie w branży i odpowiednie licencje do zajmowania się handlem nieruchomościami w danym kraju.

Nasi agenci nieruchomości przede wszystkim znają doskonale lokalny rynek nieruchomości i jego specyfikę na tle całej Hiszpanii. Jest to niezwykle ważne dla klienta, szukającego korzystnej oferty kupna i inwestycji na hiszpańskim rynku nieruchomości.
U nas znajdziesz dokładnie ten sam produkt (nieruchomość) w tej samej cenie, jak w lokalnych agencjach nieruchomości. A porozumiewanie się w ojczystym języku, podczas całego procesu zakupu "nie ma ceny", dla potencjalnego klienta.

KLIENCI-NIERUCHOMOSCI-HISZPANIA-IBERMAXX

Celem agencji nieruchomości zagranicznych IBERMAXX jest w dalszym ciągu budowanie marki i ciągły rozwój, oraz ciągłe poszerzanie oferty sprzedaży zagranicznych nieruchomości dla Polaków.

Głównym obszarem działalności biura IBERMAXX pozostaje ciągle hiszpański rynek nieruchomości. Dwa regiony Hiszpanii: wybrzeże Costa Blanca południe, Costa Blanca północ oraz wybrzeże Costa del Sol. Niezwykle atrakcyjny dla Polaków ze względu na odległość tego kraju od Polski i ciągle niskie, kryzysowe ceny nieruchomości w Hiszpanii. Nie wspominając o wspaniałym klimacie i doskonałej, hiszpańskiej kuchni i zdrowego stylu życia. Oczywiście dostępność tych regionów, ułatwiają tanie linie lotnicze z Polski do Alicante, oraz do Malagi.

Codziennie nowe oferty i nasza filozofia pracy

Zawsze staramy się być o krok do przodu od innych agencji nieruchomości zagranicznych. Zarówno w rozwiązaniach logistycznych, reklamowych, internetowych, ale przede wszystkim jakości usług oferowanych dla klienta. Czyli po prostu najlepsze cenowo oferty sprzedawanych zagranicznych nieruchomości dla Ciebie.

Nie wszystkie agencje konkurencyjne zachowują się fair i w sposób przyjęty przez światowe normy. Niektóre oferty agencji nieruchomości IBERMAXX są wręcz kopiowane i umieszczane jako swoje. Także teksty i artykuły autorstwa IBERMAXX w internecie. Wkładamy olbrzymią ilość pracy, aby dać klientowi najlepszy serwis i najlepszy produkt, a smutek ogarnia, gdy akapity tekstów i nasze oferty widzimy w ofercie "liderów" w branży i polskich "ekspertów" od nieruchomości zagranicznych.

Nie zawsze jesteśmy w stanie bronić się przed tego typu praktykami "biznesowymi", często po prostu nie ma na to czasu, siły i nie zawsze jesteśmy w stanie nagłośnić to medialnie i ostrzec potencjalnych klientów przed zwykłymi oszustami lub kompletnymi amatorami w branży. Umieszczając te informacje i taką negatywną narrację na naszych serwisach dodatkowo zrobilibyśmy tym osobnikom bezpłatną reklamę ...

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo każdej transakcji kupna hiszpańskiej nieruchomości oraz sprzedaży hiszpańskiej nieruchomości. U nas masz zapewnioną opiekę prawnika na miejscu, oraz 100% gwarancję poprawnego przeprowadzenia transakcji zakupu nieruchomości za granicą, wedle przepisów i litery prawa, panującego w danym Państwie. W naszym wypadku w Hiszpanii.

Opinie IBERMAXX - podziel się swoimi doświadczeniami z innymi

Jeżeli masz jakieś uwagi, spostrzeżenia, zastrzeżenia, ale także jeżeli chciałbys polecić nam innym, po sfinalizowaniu własnej transakcji w Hiszpanii, zapraszamy na nasz profil na Facebooku. IBERMAXX Facebook , gdzie zawsze możesz zostawić swoja opinię. Zapraszamy.

FACEBOOK-IBERMAXX

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.