Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante +34 695 457 100
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Oferta pracy

Oferta pracy w naszym biurze nieruchomości. Szukasz ciekawej pracy w Hiszpanii? Masz doświadczenie w branży nieruchomości? Jeżeli chciałbyś/chciałabyś spróbowac nowych wyzwań, interesują Cię nieruchomości zagraniczne, znasz przynajmniej dwa języki obce (hiszpański/angielski), jeżeli dobrze się czujesz w obecności osób z innych krajów i wśród obcych kultur, zapraszamy do kontaktu z biurem nieruchomości zagranicznych IBERMAXX.

Proponujemy kilka form pracy, oraz współpracy z naszymi agencjami. Od pracy w biurze nieruchomości, pracy przy komputerze, po współpracę na zasadzie freeelancer, itp.
Zawsze stawiamy na indywidualizm, inteligencje i niesztampowość w myśleniu i działaniu.
Zainteresowany/a pracą w IBERMAXX nieruchomości zagraniczne? Napisz do nas na adres mailowy podany w kontakcie lub zadzwoń do naszych placówek w Hiszpanii.

PUNTA-PRIMA-IBERMAXX-HISZPANIA

Nowa oferta współpracy dla agentów nieruchomości w Polsce i Europie - ważna od 1 lutego 2017

Szukamy agentów nieruchomości w Polsce i Europie zainteresowanych współpracą w zakresie pozyskiwania klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w Hiszpanii.
Agencja nieruchomości zagranicznych IBERMAXX działająca w Hiszpanii, poszukuje polskich agentów nieruchomości zainteresowanych współpracą polegajacą na pozyskiwaniu klientów zainteresowanych zakupem domu, mieszkania lub innej inwestycji w Hiszpanii.

OFERUJEMY: satysfakcjonującą prowizję od każdej sfinalizowanej transakcji zakupu
Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie pod adresem mailowym admin@ibermaxx.com

Aktualne oferty zatrudnienia w biurach IBERMAXX Hiszpania

Szukasz pracy w Hiszpanii? Pracowałeś w nieruchomościach? To może być oferta pracy dla Ciebie.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Agent Nieruchomości Zagranicznych w Hiszpanii.
Miejsce pracy: Torrevieja - Orihuela Costa - Alicante

Zadania agenta nieruchomości:

Wymagania:

Oferujemy:

CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję IBERMAXX NIERUCHOMOŚCI zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych" prosimy przesłać na adres: biuro@ibermaxx.pl

PRACOWNICY-BIURA-NIERUCHOMOSCI

Poszukujemy osoby do obsługi jednego z serwisów internetowych IBERMAXX

Oferta ważna od 1 lutego 2017 do odwołania.
Miejsce pracy: dowolne miejsce na świecie.

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Maile wraz z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez agencję IBERMAXX NIERUCHOMOŚCI zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych" prosimy przesłać na adres: admin@ibermaxx.com

Informujemy iż odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

WEBSITE

Schowek:

Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii