Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Franczyza

Agencja sprzedaży nieruchomości zagranicznych w Hiszpanii - IBERMAXX - to polski lider w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Prowadząc działalność gospodarczą w Hiszpanii od 2007 roku, stworzyliśmy silną polską markę w dziedzine inwestycji w hiszpańskie nieruchomości.

Właściciele i założyciel IBERMAXX są obecni w Hiszpanii od 1999 roku z własnymi inwestycjami w nieruchomości w tym kraju. Cały czas agencja się rozwija i otwieramy się na nowe obszary Hiszpanii – tak atrakcyjnego, europejskiego rynku nieruchomości. I jednocześnie coraz bardziej osiągalnego dla obywateli naszego kraju. Cały czas poszukujemy nowych możliwości rozwoju, oraz lepszych produktów w postaci większej ilości domów i mieszkań dla naszego klienta.

Twoja własna agencja nieruchomości w Hiszpanii pod najlepszą marką

Franczyzowe biuro nieruchomości w Hiszpanii, to samodzielny biznes w Hiszpanii, prowadzony przy całkowitym wsparciu przez polskiego lidera w nieruchomościach w Hiszpanii. Gwarancja Twojego sukcesu biznesowego przy odpowiednim zaangażowaniu, poświęceniu i włożonej pracy.

IBERMAXX-OFFICE-LA-MATA

Kogo poszukujemy

Co oferujemy

Jakie warunki muszę spełnić i jakie koszty poniosę

Każde biuro IBERMAXX jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego i wiarygodnego systemu sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii.
Umowa franczyzowa podpisywana jest na 5 lat z możliwością przedłużenia. W momencie jej podpisywania każdy nowy franczyzobiorca uiszcza jednorazową opłatę wpisową tytułem opłaty wstępnej i podpisania umowy franczyzowej z IBERMAXX.

AGENCJA-IBERMAXX

Nowy franczyzobiorca powinien posiadać lokal (własny bądź wynajęty). Nowy franczyzobiorca samodzielnie wyszukuje przyszłą lokalizację (możemy pomóc na tym etapie otwierania biura). Lokalizacja lokalu musi zostać zaakceptowana przez dyrekcję IBERMAXX.

Minimalna powierzchnia biura to około 40m2 powierzchni. Ostateczny wygląd nowego biura leży w gestii właściciela lokalu, lecz powinien być zgodny z ogólnym wizerunkiem i kolorystyką IBERMAXX.
Nowe biuro musi być estetycznie urządzone i oznakowane, aby wiernie reprezentować markę. Mile widziana jest witryna od strony ulicy, oraz łatwe parkowanie. Szczegóły lokalizacji są z nami do omówienia.

Dodatkowo, co miesiąc, każdy franczyzobiorca uiszcza opłatę stałą, niezależną od liczby przeprowadzonych transakcji sprzedaży nieruchomości.

Przed podpisaniem umowy spotkamy się z potencjalnymi franczyzobiorcami w celu omówienia szczegółów potencjalnego podpisania umowy, sprawdzenia lokalizacji danego biura i jego możliwości rozwoju. Sprawdzimy potencjalnych franczyzobiorców, czy są w stanie sprostać standardom i jakości usług oferowanych przez IBERMAXX Hiszpania.

Główne koszty działalności prowadzenia biura nieruchomości w Hiszpanii, to koszty związane z wynajmem lokalu (chyba iż jesteś właścicielem lokalu) oraz administracją własnego biura.
Koszty pracowników, koszty wypłat i prowizji dla swoich agentów nieruchomości w Hiszpanii.

Kto może skorzystać z licencji franczyzowej IBERMAXX Hiszpania

Złota zasada IBERMAXX na koniec

Bez Twojego zaangażowania i poświęcenia nie będzie sukcesu. Niezwykle ważna jest motywacja i zaangażowanie franczyzobiorcy, jak również umiejętność rekrutacji i szybkiego zbudowania produktywnego i zgranego zespołu agentów w danym regionie.
Dynamicznie działające biuro, może szybko osiągnąć "break even point", już w ciągu pierwszego roku swojej działalności.

Nasza agencja w początkowym okresie, da Tobie pełne wsparcie, szkolenie, dostęp do bazy potencjalnych klientów i pełną pomoc, do memomentu zawarcia transakcji nieruchomości i podpisania aktu nieruchomości z pierwszymi klientami. Nie zostaniesz sam w początkowej fazie działalności i zdobywania doświadczenia.

Skontaktu się z IBERMAXX Hiszpania:

Anna Zalewska
Tel. 0034 966 444 615
e-mail: admin@ibermaxx.com
www.facebook.com/ibermaxx

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.