Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Costa Blanca południe

Alicante - Torrevieja - Orihuela Costa - nieruchomości na sprzedaż. Oddział IBERMAXX w Torrevieja na La Mata - Aguas Nuevas zaprasza. Codziennie nowe okazje z hiszpańskiego rynku nieruchomości. Witamy w biurze IBERMAXX nieruchomości zagraniczne w Torrevieja, pięknej, nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej na wybrzeżu Costa Blanca, położonej 55km na południe od Alicante w Hiszpanii w regionie Wspólnoty Walenckiej. Oddział naszej agencji pośrednictwa w nieruchomościach "pokrywający obszar" sprzedaży nieruchomości na Costa Blanca południowa, od Alicante po Orihuela Costa.

To piękne regiony nadmorskie Hiszpanii, położone na południe od Alicante. Tutaj znajdziesz nie tylko tanie nieruchomości w Hiszpanii. Inwestuj z naszą międzynarodową agencją w nieruchomości na świecie i nieruchomości w Europie. Biuro IBERMAXX mieści się w dzielnicy Aguas Nuevas na obszarze La Mata w pobliżu Torrevieja. To dokładnie 50km na południe od Alicante na pięknej Costa Blanca.

Mapa Costa Blanca południe i Costa Calida

MAPA-HISZPANIA-COSTA-BLANCA-POLUDNIOWA

Biuro IBERMAXX w Torrevieja to pierwsze biuro naszej agencji nieruchomości za granicą, powstałe w 2007 roku. Tutaj oferujemy najtańsze nieruchomości w Hiszpanii i mnóstwo okazji do zakupu nowych apartamentów w Torrevieja, na obszarze Orihuela Costa, Guardamar del Segura i Santa Pola. Sprzedaż nieruchomości w tej lokalizacji, koncentruje się na najładniejszych dzielnicach na terenie Orihuela Costa, połozonych parę kilometrów na południe od miejscowości Torrevieja.

Koniecznie sprawdź ofertę nowych apartamentów na sprzedaż od dewelopera na Punta Prima, domy na Playa Flamenca, wille na Los Dolses lub apartamenty wakacyjne na La Zenia. Także oferty domów na Los Altos i domów do remontu na Los Balcones. To niezwykle tanie nieruchomości w Europie południowej, a jednocześnie doskonale położone domy i mieszkania w ciepłym klimacie południowej Hiszpanii.

Agencja IBERMAXX nieruchomości zagraniczne i biuro pośrednictwa w Torrevieja, oferuje najlepsze inwestycje w hiszpańskie nieruchomości i okazje do doskonałej lokaty kapitału w nieruchomości w Europie południowej. Szczególnie w okresie obecnego kryzysu gospodarczego (Hiszpania właściwie wyszła już z kryzysu - z początkiem 2017r) i niskich cen nieruchomości w Hiszpanii. To najlepszy czas na zagraniczne inwestycje i zakup nieruchomości na świecie, poza Polską, oraz niezwykle opłacalną inwestycję w nieruchomości w południowej Europie.

Co oferuje biuro IBERMAXX w Torrevieja - Punta Prima - Orihuela Costa?

Tutaj dla naszych klientów, oferujemy bezpłatny odbiór z lotniska w Alicante i zakwaterowanie na czas pobytu i poszukiwania nieruchomości w naszych apartamentach na wynajem w Torrevieja, La Mata i apartamentach na Punta Prima. Oferujemy kompleksową sprzedaż domów i mieszkań w Torrevieja i okolicach. Wyrabiamy w przyśpieszonym tempie numery N.I.E. niezbędne do zakupu nieruchomości w Hiszpanii, pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, kompletujemy i tłumaczymy wszystkie dokumenty potrzebne do sfinalizowania transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości na Costa Blanca.

Otwieramy konto w banku hiszpańskim dla naszych klientów. W końcu wynajmujemy nieruchomości od naszych klientów, którzy zakupili za naszym pośrednictwem nieruchomość na Costa Blanca. Pomagamy w zapłaceniu podatku od nieruchomości i doradzamy inwestorom w sprawach podatkowych w Hiszpanii.
Rozliczania się z hiszpańskim fiskusem i wszelkimi aspektami podatkowymi na linii Polska Hiszpania (obywatel polski a zakup nieruchomości w Hiszpanii). Masz wątpliwości jak płaci się podatki w Hiszpanii? Jak rozliczać się z urzędem podatkowym w Hiszpanii? Ile kosztuje podatek od nieruchomości w Hiszpanii? Zadzwoń do IBERMAXX Torrevieja.
Pełna obsługa transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii od A do Z.

Jeżeli chcesz dobrze zainwestować, a przede wszystkim spełnić swoje marzenie o pięknym domu, lub apartamencie z widokiem na morze w Hiszpanii. Nie wahaj się tylko zadzwoń do biura IBERMAXX nieruchomości za granicą, oddział w Torrevieja na Costa Blanca południowa i zamów wizytę rekonesansową, oraz oglądanie nieruchomości w Twoim budżecie.
Inwestuj w nieruchomości za granicą, inwestuj swój kapitał poza Polską. W IBERMAXX nie pobieramy prowizji od strony kupującej.

Najciekawsze inwestycje w nieruchomości, oraz najlepsze nieruchomości za granicą z agencją IBERMAXX - nieruchomości na świecie i nieruchomości w Europie.
Aktualne oferty nieruchomości z obszaru Costa Blanca południowa znajdziesz na stronie internetowej sprzedaży IBERMAXX Hiszpania (link w stopce informacyjnej poniżej).

Największe miasta Costa Blanca południowa w których sprzedajemy nieruchomości:

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.