Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Costa Blanca północ

Alicante nieruchomości. Polskie biuro sprzedaży nieruchomości w Alicante na Costa Blanca w Hiszpanii. Witamy w drugim oddziale IBERMAXX na Costa Blanca w Hiszpanii. Północna część Costa Blanca (regiony wybrzeża na północ od Alicante). Witamy w biurze nieruchomości zagranicznych i najlepszych nieruchomości inwestycyjnych w południowej Europie. Międzynarodowej agencji pośrednictwa w nieruchomościach - IBERMAXX na Costa Blanca północna w miejscowości El Campello - Alicante. Chcesz dobrze zainwestować na południu Europy? Nie mogłeś lepiej trafić.

W tym oddziale IBERMAXX znajdziesz oferty sprzedaży nieruchomości z Alicante i okolic. Inwestuj swój kapitał z pomocą naszej agencji nieruchomości na świecie, oraz zainwestuj w najatrakcyjniejsze nieruchomości w Europie. Poznaj proces kupna nieruchomości za granicą i inwestuj w najlepsze domy, mieszkania, apartamenty przy plaży lub działki budowlane w Hiszpanii, albo w nieruchomości od dewelopera w Hiszpanii.

ALICANTE-HISZPANIA
Playa del Postiguet w Alicante

Wspólnie znajdziemy dla Ciebie Twój dom marzeń na Costa Blanca. Mieszkanie lub dom na Costa Blanca, do którego będziesz przyjeżdżał nie tylko na wakacje w Hiszpanii, ale spędzał tutaj emeryturę lub czerpał zyski z wynajmu wakacyjnego. Mamy dla Was najlepszą selekcję domów jednorodzinnych w Alicante, mieszkań w Benidormie i apartamentów w Calpe lub w Altea i Javea. Skontaktuj się z IBERMAXX Alicante.

Co oferuje biuro IBERMAXX w Alicante?

Nadmorskie miasteczko El Campello, tuż pod Alicante na Costa Blanca północna w Hiszpanii, to kolejny oddział agencji nieruchomości IBERMAXX w Hiszpanii. Tutaj nasza działalność w zakresie sprzedaży hiszpańskich nieruchomości, koncentruje się na sprzedaży apartamentów, domów i willi na wybrzeżu, położonych na północ od Alicante, oraz w mieście Alicante i otaczających miasto dzielnicach.

To drugi oddział naszej agencji nieruchomości zagranicznych w południowej Hiszpanii na Costa Blanca. Tutaj w aktualnej ofercie sprzedaży posiadamy wspaniałe posiadłości, wille, apartamenty wakacyjne i rezydencje z hiszpańskiego rynku nieruchomości z Costa Blanca północna. Ale także duży wybór tanich nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii, licytacji bankowych i nieruchomości od komorników, oraz mieszkań zabranych od właścicieli, którzy nie byli w stanie spłacać swojego kredytu hipotecznego zaciągniętego w banku hiszpańskim i którzy popadli w długi. Koniecznie sprawdź także oferty działek budowlanych na Costa Blanca i działek w pobliżu Alicante.

Także piękne działki widokowe w Alicante pod budowę domu w Hiszpanii. Nowe apartamenty od deweloperów w Benidorm i nowe apartamenty w Alicante, Denia i Javea. Także okazje tanich nieruchomości z rynku wtórnego, dla osób z niskim budżetem, przeznaczonym na zainwestowanie w dom, w Hiszpanii.
Również posiadamy oferty nieruchomości z licytacji bankowych i przejęć bankowych w Hiszpanii, które w ostatnich kilku latach pojawiły się na hiszpańskim rynku nieruchomości zagranicznych. Przejdź do zawsze aktualnego serwisu nieruchomości Hiszpania i na stronę IBERMAXX Hiszpania, gdzie wyszukasz aktualne oferty domów w Hiszpanii, apartamentów w Hiszpanii i luksusowych rezydencji i willi w Hiszpanii. A najlepiej zadzwoń do naszych biur na Costa Blanca i umów się na oglądanie domów i mieszkań.

Oferty nieruchomości z Alicante, Benidorm, Calpe, Altea, oraz Moraira

Koniecznie sprawdź oferty nowych apartamentów i ofert deweloperskich na Costa Blanca północna w takich lokalizacjach jak piękne Alicante, Alicante - El Campello, San Juan Alicante, wspaniała Altea, zawsze pełne turystów Benidorm, prestiżowy Albir i oferty willi i działek na sprzedaż w Busot, w pobliżu Alicante. Wspaniałe widoki na góry i morze. Działki widokowe i luksusowe rezydencje w Hiszpanii. Costa Blanca północna charakteryzuje się przepięknym wybrzeżem i bardzo ekskluzywnymi nieruchomościami, choć nie wszystkie są bardzo drogie w dobie obecnego kryzysu gospodarczego na świecie i zapaści na międzynarodowych rynkach nieruchomości.

Przejrzyj nasze oferty z Altea Hills w pobliżu Benidorm, gdzie znajdują się najbardziej prestiżowe nieruchomości na Costa Blanca. Inwestuj z profesjonalnym biurem nieruchomości, wyspecjalizowanym w sprzedaży domów i mieszkań na świecie i nieruchomości w Europie. Zobacz nieruchomości przy plaży w Hiszpanii i apartamenty z widokiem na morze i blisko plaży. Oddział IBERMAXX w Hiszpanii. Costa Blanca północna.

EXPLANADA-ALICANTE-ALEJA-SPACEROWA
Explanada w Alicante sławna aleja spacerowa

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Pomagamy na każdym etapie uzyskiwania kredytu hipotecznego w Hiszpanii. Wyrabiamy numery N.I.E. Wynajmujemy domy i mieszkania. Fachowo doradzamy inwestorom w sprawach podatkowych i rozliczania się z hiszpańskim fiskusem. Otworzymy dla ciebie konto w banku w Alicante i wybierzemy najlepszą opcję inwestycyjną z odpowiednim zwrotem z inwestycji w Hiszpanii.
Najlepsze inwestycje w nieruchomości, oraz najlepsze nieruchomości za granicą z agencją IBERMAXX - nieruchomości na świecie i nieruchomości w Europie.

Największe miasta Costa Blanca północna w których sprzedajemy nieruchomości:

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.