Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Aktualności

Reaktywacja lotów do Alicante z Polski
13-10-2020 Reaktywacja lotów do Alicante z Polski

Z dniem 1 października zostały wznowione loty z Polski do Hiszpanii!. Już od 1 października można swobodnie przylecieć do Hiszpanii, bez obowiązkowej czternastodniowej kwarantanny na miejscu. Poniżej przedstawiamy Państwu aktualne informacje odnośnie bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski do Alicante w Hiszpanii.

Nasze oferty nieruchomości możesz zarezerwować przez internet
01-10-2020 Nasze oferty nieruchomości możesz zarezerwować przez internet

Nowe oferty nieruchomości pojawiające się w naszej aktualnej ofercie w tej chwili można rezerwować "przez internet". Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły. Jak wiadomo, przyjazd w tej chwili do Hiszpanii jest utrudniony, ale jeżeli zdecydujesz się na zakup, transakcje będziemy mogli sfinalizować po koronawirusie.

Do Hiszpanii przez Niemcy w coronavirusie
10-09-2020 Do Hiszpanii przez Niemcy w coronavirusie

Myślisz jak przyjechać do Hiszpanii w coronavirusie? Mimo zakazu lotów z Polski do Hiszpanii, można wybrać alternatywne drogi do Alicante. Można przylecieć przez Niemcy (najlepiej Berlin), albo przyjechać do nas z Polski samochodem. Na co decyduje się coraz więcej Polaków.

Planujesz przyjazd do Hiszpanii w poszukiwaniu inwestycji?
24-08-2020 Planujesz przyjazd do Hiszpanii w poszukiwaniu inwestycji?

Koronawirus ciągle "w natarciu". Ale jeżeli planujesz przyjazd do Hiszpanii i zakup nieruchomości na południu kraju, warto z nami porozmawiać i zapytać jak wygląda w tej chwili sytuacja w Hiszpanii. Ciągle trzymamy rękę na pulsie i na bieżąco monitorujemy sytuację. Zachęcamy do telefonów i rozmowy on-line na naszym czacie.

Trzymamy rękę na pulsie
17-07-2020 Trzymamy rękę na pulsie

Drodzy klienci Zaistniała na całym świecie sytuacja związana z chorobą wywoływaną przez wirus SARS-CoV-2 (COVID-19) wymusiła na nas zmiany w organizacji pracy. Pomimo, że nasze stacjonarne biuro pozostaje zamknięte wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Planujesz inwestycję w Hiszpanii w 2020? Już można przyjechać
09-07-2020 Planujesz inwestycję w Hiszpanii w 2020? Już można przyjechać

Hiszpania wraca do normalności! Jeżeli planujecie zakup mieszkania lub domu w Hiszpanii to nie ma na co czekać, tylko trzeba rezerwować bilet do Alicante.

Doskonałe informacje, Ryanair wznawia loty z Polski do Hiszpanii!!!
19-05-2020 Doskonałe informacje, Ryanair wznawia loty z Polski do Hiszpanii!!!

Od 1 lipca 2020 roku zostają wznowione połączenia lotnicze z Polski do Hiszpanii. Linie lotnicze Ryanair zamierzają przywrócić 40% połączeń na 90% dotychczasowych tras.

Czekamy na Was po koronawirusie
16-05-2020 Czekamy na Was po koronawirusie

Mamy wszyscy nadzieję że "szaleństwo" związane z epidemią coronavirusa już wkrótce się skończy i będzie można przyjeżdżać do Hiszpanii, a my wrócimy do pracy i pokazywania nieruchomości. Trudno podać jakiś konkretny termin - wszyscy doskonale to wiemy, ale mamy nadzieję że już za kilka dni zostaną przywrócone loty do Alicante i będziemy mogli wrócić do normalności.

Zamknięcie przedłużone do 9 maja 2020 w Hiszpanii
19-04-2020 Zamknięcie przedłużone do 9 maja 2020 w Hiszpanii

Z najnowszych informacji podanych w hiszpańskich mediach wynika, iż zamknięcie będzie przedłużone do dnia 9 maja 2020r. Od 27 kwietnia dzieci do lat 12 będą mogły opuścić dom, pod opieką rodziców. To nieoficjalne informacje z dnia wczorajszego.

Hiszpania Święta Wielkanocne 2020 w zamknięciu
11-04-2020 Hiszpania Święta Wielkanocne 2020 w zamknięciu

Niestety - tegoroczna Semana Santa (Święta Wielkiej Nocy) wszyscy musimy spędzić w domu. Czasami z dala od bliskich. Również my, stali mieszkańcy Hiszpanii, przeżywamy to bardzo boleśnie. Nie wszystkim jest łatwo. Nic nie wskazuje na to aby coś się zmieniło, przynajmniej do 19 kwietnia 2020r. Jeżeli wierzyć "mainstreamowym" mediom ...

strona z 13
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.