Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Aktualności

Helioterapia – leczniczy wpływ słońca
23-10-2019 Helioterapia – leczniczy wpływ słońca

Słońce w leczeniu chorób skóry było wykorzystywane już przed ponad 100 laty. Bezpieczne opalanie posiada wiele zalet. Średnia roczna liczba godzin słonecznych w Polsce wynosi ok. 1600, czyli w ciągu dnia słońce pojawia się średnio ok. 4,5 godziny. Natomiast w Hiszpanii słońce świeci średnio ponad 8 godzin dziennie. To właśnie w tym tkwi sekret optymistycznie nastawianych do życia Hiszpanów. Nikt nie ma wątpliwości co do dobroczynnej mocy słońca. Gdy tylko się pojawia czujemy przypływ energii, jesteśmy szczęśliwsi, szybciej się relaksujemy oraz lepiej radzimy sobie ze stresem.

Nowa oferta pracy w IBERMAXX październik 2019
15-10-2019 Nowa oferta pracy w IBERMAXX październik 2019

Poszukujemy do pracy w charakterze agenta nieruchomości. Biuro IBERMAXX Hiszpania - Punta Prima. Costa Blanca. Sprawdź ofertę zatrudnienia. Mieszkasz w Orihuela Costa? W Torrevieja lub okolicach? Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

Koszty utrzymania nieruchomości w Hiszpanii - jesień 2019
01-10-2019 Koszty utrzymania nieruchomości w Hiszpanii - jesień 2019

Sprawdź ile kosztuje utrzymanie nieruchomości w Hiszpanii. To ważne pytanie trzeba sobie zadać przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania lub domu w Hiszpanii. Fakty są takie, iż utrzymanie nieruchomości w Hiszpanii w wielu przypadkach jest o wiele tańsze niż w Polsce czy innych krajach UE.

Wrzesień najlepszy na zakup nieruchomości w Hiszpanii
06-09-2019 Wrzesień najlepszy na zakup nieruchomości w Hiszpanii

Miesiąc wrzesień to doskonały czas na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Temperatury już trochę spadły, ale pogoda ciągle piękna. Mniejszy tłok na plażach i ulicach Costa Blanca. Warto do nas przyjechać właśnie teraz i umówić się na oglądanie domów i mieszkań z IBERMAXX. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Jakie góry możemy podziwiać w Prowincji Alicante?
26-08-2019 Jakie góry możemy podziwiać w Prowincji Alicante?

Prowincja Alicante jest dość górzysta, z wyjątkiem niektórych dolin rzecznych na południu. Jej góry należą do gór Betyckich i tworzą kilka równoległych łańcuchów, skierowanych z południowego-zachodu na północny-wschód, wśród których znajduja się góry: Mariola, Carrasqueta, Crevillente, Salinas, Maigmó, Cid i Bernia.

Czego nie możesz przegapić spędzając urlop w okolicach Alicante
25-07-2019 Czego nie możesz przegapić spędzając urlop w okolicach Alicante

Sezon wakacyjny w pełni. Słońce świeci całą swoja mocą. Jednak kiedy już spaliłeś się na skwarkę i nacieszyłeś morzem pamiętaj, że Alicante to nie tylko plaża. Zobacz miejsca, których nie możesz przegapić podczas wizyty w okolicach Alicante.

Laguny la Mata i Torrevieja
09-07-2019 Laguny la Mata i Torrevieja

Jadąc na południe prowincji Alicante trafiamy do Parku Naturalnego Lagunas de la Mata i Torrevieja. Znajdujemy w nim dwie słone laguny, a każda z nich ma inny kolor. W północnej części parku jest laguna La Mata, która ma kolor zielony. Natomias w części południowej przykuwa uwagę ogromna różowa laguna Torrevieja. Efekt jest spektakularny i niepowtarzalny.

Dlaczego na plażach Torrevieja są rozbitkowie, szaleńcy i ksiądz?
01-07-2019 Dlaczego na plażach Torrevieja są rozbitkowie, szaleńcy i ksiądz?

Tysiące osób codziennie używa tych nazw: Playa de los Náufragos, Playa de los Locos, Playa del Cura, ale niewielu zna historię, która za nimi stoi.

Noc Kupały, Noc Świętojańska, wigilia Świętego Jana, a w Hiszpanii...
21-06-2019 Noc Kupały, Noc Świętojańska, wigilia Świętego Jana, a w Hiszpanii...

Nadejście przesilenia letniego jest obchodzone w całej Hiszpanii zgodnie z rytuałami i tradycjami przodków. Potocznie uważa się, że Świętego Jana jest najkrótszą nocą w roku (na półkuli północnej), chociaż zwykle przypada to na 21 czerwca. Noc Świętego Jana nabrała magii starożytnych pogańskich obrzędów, które były organizowane wraz z przesileniem letnim. Głównym zwyczajem jest rozpalanie ognisk, jest to wspólny element we wszystkich krajach europejskich i śródziemnomorskich. Celem tego obrzędu było “nadanie większej siły słońcu, które od tej nocy stawało się słabsze”. Symbolicznie ogień pełnił również funkcję oczyszczającą dla tych, którzy go kontemplowali.

Ile oficjalnych języków posiada Hiszpania?
13-06-2019 Ile oficjalnych języków posiada Hiszpania?

W Hiszpanii oficjalnie używa się kilku języków. Potocznie określany jako język hiszpański – castellano, jest językiem urzędowym w całym kraju, dominującym językiem ojczystym w prawie wszystkich autonomicznych społecznościach Hiszpanii. Sześć z siedemnastu autonomicznych wspólnot Hiszpanii, wraz z hiszpańskim, posługuje się również innymi językami uznanymi jako języki urzędowe. Dwujęzyczność w różnym stopniu i w różnych sytuacjach jest powszechną praktyką wielu Hiszpanów, którzy mieszkają w jednej z tych wspólnot autonomicznych.

strona z 12
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.