Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Aktualności

Alicante - przy okazji oglądania nieruchomości na Costa Blanca
28-02-2020 Alicante - przy okazji oglądania nieruchomości na Costa Blanca

Alicante to ważne miasto na mapie turystycznej wybrzeża Costa Blanca w Hiszpanii. Podczas "wyprawy" na oglądanie nieruchomości w Hiszpanii, warto zagospodarować sobie kilka dni na zwiedzanie Alicante. Także mniejsze miejscowości naszego regionu kuszą pięknymi zabytkami, świetnymi restauracjami i pięknymi plażami.

Nieruchomości przy polach golfowych w Hiszpanii
28-01-2020 Nieruchomości przy polach golfowych w Hiszpanii

Niewątpliwie golf w południowej Hiszpanii to jedna z najlepszych lokalizacji nie tylko w Europie, ale i na świecie. Jeżeli jesteś pasjonatem golfa, warto rozejrzeć się na Costa Blanca za wymarzoną nieruchomością w pobliżu pola golfowego naszego regionu.

Orihuela Costa to dobre miejsce na dom w Hiszpanii
15-01-2020 Orihuela Costa to dobre miejsce na dom w Hiszpanii

Wybrzeże Costa Blanca to kilkaset kilometrów hiszpańskiego wybrzeża regionu Comunidad Valenciana. A jedną z jego najbardziej atrakcyjnych części, jest pas wybrzeża o nazwie Orihuela Costa. To linia brzegowa mająca swój początek około 55km na południe od Alicante i położona parę kilometrów na południe od miasta Torrevieja. Piękne, piaszczyste plaże, krystalicznie czyste powietrze i mikroklimat regionu przyciągają kupujących z różnych krajów Europy w tym mnóstwo osób z Polski.

Zakup nieruchomości w Hiszpanii w 2020r. Tanie bilety do Alicante w styczniu i lutym
07-01-2020 Zakup nieruchomości w Hiszpanii w 2020r. Tanie bilety do Alicante w styczniu i lutym

Początek roku to doskonały czas na zorganizowanie wyprawy do Alicante i zapoznanie się z naszym lokalnym rynkiem nieruchomości. Sprzyjają temu tanie bilety Ryanaira do Alicante w styczniu i lutym. Zarezerwuj wizytę rekonesensową na styczeń i luty 20120.

Wesołych i spokojnych świąt życzy cały zespół IBERMAXX Espana
16-12-2019 Wesołych i spokojnych świąt życzy cały zespół IBERMAXX Espana

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia składa cała ekipa IBERMAXX Espana.

Costa Blanca przed świętami 2019/2020
09-12-2019 Costa Blanca przed świętami 2019/2020

Coraz więcej osób zostaje na Costa Blanca na coraz dłużej. Widać to po ilości samochodów, pełnych restauracjach i czasami wypełnionych plażach podczas słonecznych, grudniowych dni przed świętami Bożego Narodzenia 2019. A rodziny i osoby które kupiły nieruchomość w Torrevieja lub na Orihuela Costa, coraz częściej decydują się na korzystanie z niej w okresie zimowym.

Witamy nowych agentów w zespole IBERMAXX
18-11-2019 Witamy nowych agentów w zespole IBERMAXX

Serdecznie witamy "nowe twarze" w zespole IBERMAXX Hiszpania.

Wypożycz samochód na lotnisku w Alicante
05-11-2019 Wypożycz samochód na lotnisku w Alicante

Planujesz podróż do Alicante? Na Costa Blanca? Do Torrevieja lub na Orihuela Costa? Zobacz naszą nową ofertę wynajmu samochodów na lotnisku w Alicante. Polska wypożyczania samochodów na lotnisku w Alicante. Najlepsze ceny. Świetne samochody i najlepsze ceny. Zarezerwuj teraz i odbierz samochód na lotnisku w Alicante.

Helioterapia – leczniczy wpływ słońca
23-10-2019 Helioterapia – leczniczy wpływ słońca

Słońce w leczeniu chorób skóry było wykorzystywane już przed ponad 100 laty. Bezpieczne opalanie posiada wiele zalet. Średnia roczna liczba godzin słonecznych w Polsce wynosi ok. 1600, czyli w ciągu dnia słońce pojawia się średnio ok. 4,5 godziny. Natomiast w Hiszpanii słońce świeci średnio ponad 8 godzin dziennie. To właśnie w tym tkwi sekret optymistycznie nastawianych do życia Hiszpanów. Nikt nie ma wątpliwości co do dobroczynnej mocy słońca. Gdy tylko się pojawia czujemy przypływ energii, jesteśmy szczęśliwsi, szybciej się relaksujemy oraz lepiej radzimy sobie ze stresem.

Nowa oferta pracy w IBERMAXX październik 2019
15-10-2019 Nowa oferta pracy w IBERMAXX październik 2019

Poszukujemy do pracy w charakterze agenta nieruchomości. Biuro IBERMAXX Hiszpania - Punta Prima. Costa Blanca. Sprawdź ofertę zatrudnienia. Mieszkasz w Orihuela Costa? W Torrevieja lub okolicach? Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne.

strona z 13
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.