Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Hiszpania Święta Wielkanocne 2020 w zamknięciu

Niestety - tegoroczna Semana Santa (Święta Wielkiej Nocy) wszyscy musimy spędzić w domu. Czasami z dala od bliskich. Również my, stali mieszkańcy Hiszpanii, przeżywamy to bardzo boleśnie. Nie wszystkim jest łatwo. Nic nie wskazuje na to aby coś się zmieniło, przynajmniej do 19 kwietnia 2020r. Jeżeli wierzyć "mainstreamowym" mediom ...

PLAŻE HISZPANIA

Rozpoczęły się święta Wielkiej Nocy w Hiszpanii. Zwykle, są to najbardziej uroczyście celebrowane święta w całym hiszpańskim kalendarzu los festivos. Nie tylko kościelnych, ale i ze wszystkich świąt narodowych. W tym roku wszyscy z nas spędzą je w zamknięciu. Nie każdy ma to szczęście aby być z najbliższymi.
Np. nasi znajomi, którzy zwykle spędzają w Hiszpanii parę miesięcy w roku, mieli tego pecha iż część rodziny została w Polsce, a część w Hiszpanii.
Córka naszej pracownicy utknęła w Indonezji. Miała wrócić wczoraj. Nie mam jeszcze potwierdzonej informacji czy jej się to udało. Wierzę że tak ...

Jednak dzisiejsze media pozwalają chociaż na audio wizualny kontakt z rodziną i najbliższymi.

Zobacz też IBERMAXX Facebook

Również dla nas, członków IBERMAXX, czas świąt nie do końca upływa w spokoju. Część z Was, naszych klientów, wpłaciła zadatki na zakupione nieruchomości. Część osób, oczekuje na ukończenie budowy i oddanie domu lub mieszkania do użytku. Wreszcie część z Was oczekuje tylko na podpisanie aktu własności nieruchomości i z wytęsknieniem patrzy na wiadomości z Hiszpanii - z nadzieją na informację, kiedy wreszcie przywrócą loty i będzie można przylecieć do Alicante.

Monitorujemy sytuację w Hiszpanii na bieżąco

Tutaj apel do Was, proszę się nie martwić. Wszystkie Wasze transakcje zakupu są pod kontrolą i na bieżąco monitorujemy sytuację. Zarówno w przypadku deweloperów, jak i transakcji zakupu nieruchomości z drugiej ręki.
Jak tylko w Hiszpanii otworzą się wszelkie instytucje: jak banki, urzędy, notariusze, kancelarie i inne biura, jak najszybciej poinformujemy Was kiedy będzie można sfinalizować Waszą transakcję.

Wszystkim nam na tym ogromnie zależy.

Wierzcie nam, takich osób, w podobnej sytuacji, jest mnóstwo. Nie pozostaje nam nic innego, tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na powrót do normalności, który - miejmy nadzieję, Pedro Sanchez ogłosi wkrótce po świetach.

IBERMAXX kontakt | nowe oferty | oferty deweloperskie


Galeria:

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.