Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Costa Blanca przed świętami 2019/2020

Coraz więcej osób zostaje na Costa Blanca na coraz dłużej. Widać to po ilości samochodów, pełnych restauracjach i czasami wypełnionych plażach podczas słonecznych, grudniowych dni przed świętami Bożego Narodzenia 2019. A rodziny i osoby które kupiły nieruchomość w Torrevieja lub na Orihuela Costa, coraz częściej decydują się na korzystanie z niej w okresie zimowym.

Doskonale widać to na przykładzie Polaków, którzy coraz liczniej zaludniają wybrzeże Costa Blanca. A Orihuela Costa i okolice Torrevieja z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród kupujących z Polski.

Doskonale widać to po ilości aut z Polski i polskim języku, który coraz częściej słychać na ulicach Torrevieja, w Orihuela Costa, Alicante lub w innych miejscowościach wybrzeża Costa Blanca.

Mieszkanie na Costa Blanca

Okres przeświąteczny to także dobry czas na rozejrzenie się za mieszkaniem lub domem na Costa Blanca w Hiszpanii.

Biuro Ibermaxx czynne jest jak zwykle. Wystarczy do nas przyjechać lub zadzwonić i umówić się na oglądanie nieruchomości.

Biuro Ibermaxx jak dojechać /numer telefonu | nowe oferty sprzedaży | nowe oferty wynajmu


Galeria:

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.