Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

Coraz więcej Polaków na Costa Blanca w Hiszpanii

Mnóstwo Polaków na ulicach południowej Hiszpanii. Wydaje się że "pół" Polski przyjechało do Hiszpanii podczas pandemii coronavirusa. Widać to doskonale w naszych okolicach - Alicante, Torrevieja i całego wybrzeża Orihuela Costa. Mnóstwo samochodów z Polski, mnóstwo rodzin i coraz częściej rozbrzmiewający język polski na ulicach Hiszpanii.

Coraz więcej Polaków przyjeżdża do Hiszpanii

Nie ma wątpliwości iż coraz więcej Polaków przyjeżdża do południowej Hiszpanii. Czy to pandemia, czy też aktualna sytuacja "polityczno-społeczna" w Polsce spowodowała coraz większą falę Polaków odwiedzających południową Hiszpanię ...

Na to pytanie sami musimy sobie odpowiedzieć. Nie wdawajmy się w niuanse i orientacje polityczne ....
Ale odwiedzając okoliczne restauracje, bary, knajpki, lokale gastronomiczne i spacerując po ulicach Torevieja, Alicante czy deptakach Orihuela Costa - na prawdę można się zdziwić. Mnóstwo Polaków w każdym zakątku wybrzeża.

Widać to zjawisko także po ilości samochodów z polskimi rejestyracjami na wybrzeżu Costa Blanca.

To nie wakacyjni turyści

Nie są to osoby przyjeżdżąjące na wakacje do Hiszpanii. Początek grudnia 2020 to nie okres wakacyjny. Jest to zdecydowanie duża grupa osób,które postanowiły zamieszkać w południowej Hiszpanii i są to głównie osoby posiadające nieruchomość w Hiszpanii. Dom, mieszkanie lub apartament nad morzem.

To świetne wiadomości i mimo ciągle krytycznej sytuacji związanej z koronawirusem, przyjemnie patrzeć że "doganiamy" Anglików, Niemców czy Skandynawów "brylujących" na południowych wybrzeżach Hiszpanii. Szczególnie w miesiącach zimowych tutaj.

nowe oferty sprzedaży | tanie oferty z przejęć bankowych od 35.000€ | proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii | zadzwoń lub napisz do nas | zarezerwuj wizytę i ogladanie nieruchomości on-line


Galeria:

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

IBERMAXX nieruchomości +34 966 444 615

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.