Nr 1 w hiszpańskich nieruchomościach

+34 966 444 615
0

Nieruchomości w Hiszpanii

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante + 34 966 291 275
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Zarezerwuj oglądanie nieruchomości

i bezpłatny odbiór z lotniska Alicante

czytaj dalej

15 stycznia 2019 Król Hiszpanii otworzył nowe lotnisko w Murcji Corvera (RMU)

Nowe lotnisko w Murcji w końcu otwarte. 15 stycznia 2019 król Hiszpanii Filip VI oficjalnie otworzył lotnisku Murcia Corvera. Fantastyczne wiadomości. Nowy port lotniczy (RMU) oferuje już loty z wielu miast Europy. Takich jak Antwerpia w Holandii, Bristol w Wielkiej Brytanii, Londyn Stanstead, Dublin w Irlandii. Są dostępne loty z Birmingham, Leeds i Manchester.

Teraz jeszcze łatwiej dotrzeć na Costa Blanca i Costa Calidas. Ryanair, easyJet i kilka innych tanich przewoźników lotniczych oferuje tanie loty do Hiszpanii. Na nowym  lotnisku znajdziesz wypożyczalnię samochodów, restauracje, sklepy, oraz wszelkie serwisy dla podróżnych. Fast foody, takie jak Costa Coffe oraz Subway.
Stworzono 20.000 nowych miejsc pracy.
Jeżeli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Irlandii lub Holandii to jeszcze jedna opcja na szybkie dotarcie do naszego regionu.

Poniżej znajdziesz link do strony internetowej lotniska Murcia Corvera (RMU) w tym listę odlotów i przylotów na to lotnisko.

Ciekawostka o nowym lotnisku Murcia Corvera

Na przestrzeni ostatnich 10 lat nowe lotnisko borykało się z wieloma problemami administracyjnymi. Budowa stanęła na kilka lat. Nie można było rozwiązać wielu spraw uwłaszczeniowych i nabycia ziemi przez państwowe instytucje. Lotnisko miało być otwarte dekadę wcześniej. Ale w końcu udało się rozwiązać wszystkie problemy i od 15 stycznia 2019 lotnisko Mucia Corvera jest otwarte dla podróżnych.

lotnisko Murcia Corvera (official website) | zarezerwuj oglądanie nieruchomości z IBERMAXX online | nowe oferty na stronie tutaj


Galeria:

wróć
Zapisano.

Schowek:


Brak ofert w schowku

Zarezerwuj wizytę rekonesansową w Hiszpanii

Wyszukaj nieruchomości z przejęć bankowych

Wynajmij nieruchomość w Hiszpanii

Wybudujemy Twój dom w Hiszpanii

Wynajmij samochód w Hiszpanii

Costa Blanca płd - Torrevieja +34 966 444 615
Costa Blanca płn - Alicante + 34 966 291 275
Costa del Sol - Marbella +34 608 521 773

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.